Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kubigo kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: kubigo kilka pytań (/Temat-kubigo-kilka-pytan-82053)



kubigo kilka pytań - asiorek - 18-12-2013 12:57

Siemka, mam takie pytanie, poczytałem troche o kubigo, konto zalozylem, zrobilem kilka ankiet ip ( 1.05 zł Jerk2) i jeszcze nie zaliczone.

Moje pytanie, jakie ankiety tam opłaca się robić, po jakim czasie pojawiają sie od nowa ( jaki czas po zmianie ip) no i jak jest z subskrypcjami sms? 1 numer 1 akcja, robił ktoś wiecej na 1 ?


RE: kubigo kilka pytań - lkserwis - 18-12-2013 13:04

Powiem tak, kiedys się w to bawilem, ale stawki sa zbyt male, popatrz na statystyki z danego dnia widać które akcje zalicza najlepiej, zmiana ip skraca czas oczekiwania zeby ponownie wykonac dana akcje, subskrypcje sms nie sprawdzalem. Cos jeszcze?

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: kubigo kilka pytań - Takaon - 18-12-2013 15:02

Patrzałem kiedyś na ten serwis i powiem, że nic ciekawego z nim niema by się wyróżniał od innych...
Subskrypcja sms to nic innego jak płatne sms które przychodzą Ci na telefon a ty za nie bulisz ( kwota zależy od danej subskrypcji ).


RE: kubigo kilka pytań - Pole - 18-12-2013 15:34

Exclamation
@Up Mówisz że kubigo niczym się nie wyróżnia - Ok
Ale nie chwal się co do subskrypcji SMS ,Asiorek pyta czy na jeden numer jedna akcja a ty mu piszeż że przychodzą płatne SMS-jakby nie wiedział Xpokerface . Akcje w serwisach robi się na innych kartach a nie na prywatnej.


Wracając do tematu to ja bym nie ryzykował tylko robił jedną akcje na jedną kartę - gdzieś przeczytałem że zwykłe akcje dokładnie sprawdzają a co dopiero subskrypcje .


RE: kubigo kilka pytań - Takaon - 18-12-2013 15:40

@UP sorki źle zrozumiałem pytanie


Odp: kubigo kilka pytań - asiorek - 18-12-2013 16:16

No dokladnie. Wiem czym jest subskrypcja. Ja sam siedzialem w maypay. Tylko tutaj troszke inaczej jest Big Grin ale zastosuje sie do rad ze statystykami ^^

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: kubigo kilka pytań - Takaon - 19-12-2013 20:29

No to życze owocnych zbiorów Smile