Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp (/Temat-Najbardziej-popularne-narzedzia-do-promowania-stron-spamowania-itp-82043)



Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - GoodLecki - 17-12-2013 23:59

Witajcie chciałbym wam zadać takie pytania: Smile
1.Jakiego narzędzia/softu potrzebowalibyście/lub korzystacie do promowania swoich stron/blogów/Funpagów itp ?
2.Jakie waszym zdaniem są najbardziej pupularne i porządane narzędzia/programy itp?

Gsa co jeszcze ? Wymieniajcie nazwy?


RE: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - Captain - 18-12-2013 00:10

Do spamowania czymś aby tylko mieć kliknięcia itp najlepszy jest ask.fm.

Natomiast do promowania fanpageów na fb, ewentualnie jakichś blogów czy stronek najlepszy jest kwejk.pl. Po prostu dodajesz komentarze pod kwejkami będąc zalogowanym jako swój fanpage. Zobaczy je dużo osób w krótkim czasie. Ja w ten sposób promowałem swój fanpejdż. Lepszego nie znalazłem, a szukałem. No chyba, że komuś zależy na pustych polubieniach na przykład z wymiany, wtedy to co innego.


RE: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - GoodLecki - 18-12-2013 00:19

Kapitanie chodzi mi o narzędzia płatne nie o metody Smile
Korzystasz z jeszcze jakiś innych niż ask.fm lub są jakieś które by ci się przydały twoim zdaniem ?


RE: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - Bandaid - 18-12-2013 00:30

Scrapebox, No Hands Seo, Wiki Robot, Content Locker Pro, SenukeX etc.


RE: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - GoodLecki - 18-12-2013 00:39

bandaid myślisz że scrapebox czy z senuke wielu tu korzysta?
Jak masz wiedze z jakich tu ludzie korzystaja lub chcieli by korzystać to wymieniaj chętnie się dowiem


RE: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - Prosiaczeq - 18-12-2013 13:59

Do promowania polecam ask.fm oraz WikiRobot.


RE: Najbardziej popularne narzędzia do promowania stron,spamowania itp - AnnaKa - 06-01-2014 03:20

Ja uzywalem GSA search engine ranker i SEnuke i jakos mi nie przypadly do gustu. Jak wroce do Poznania to bd testowal XRumer. podobno najlepszy do seo czy to prawda to sie okaze.