Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 21-07-2014 22:27

Musisz kliknąć w skip ad. A stawka 0,43$ ale inni może mają większą ^^


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 21-07-2014 22:31

Za 100 osób mam nadzieje te 0,43$ Tongue Trochę lipa bo nie dość, że muszą kliknąć "skip ad" to jeszcze zlicza 1 wejście z jednego ip na 24h...
Na adf.ly też trzeba wejść w "skip ad" by zliczyło?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 21-07-2014 22:43

Tak, ale na adf.ly stawka nie chwieje się tak jak w shorte, i dość stabilnie stoi na poziomie minimum 1,6$, obecnie 1,64$ ale waha się, lecz tylko do kilku centów wahania a nie jak w shorte kilkukrotnie zmniejszana. OFFENSYWNY REFFLINK http://bit.ly/1nuYfJ9


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-07-2014 01:31

jesli praktyki shorte.st sie nie zmienia to jaki serwis polecacie ?
Dzisiaj mialem 4550 wejsc a zarobilem 7,20 mimo ze z dwa tygodnie temu mialem 4223 wejscia i zarobilem 8,14, jest coraz gorzej :/

A i chcialbym dodac ze shorte ma mala przewage pod tym wzgledem ze jesli wrzucasz link na fejsa to robi się miniaturka, ludzie wtedy chetniej klikaja, wiem ze na adf.ly takiej miniaturki nie ma, jest jakis serwis ktory dziala tak jak shorte ? czyli pomija "siebie" i daje miniaturke od razu do strony ktora skracamy ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lukasz149 - 22-07-2014 10:44

Ja jak dodawałem adf.ly i bc.vc to facebook od razu dawał ostrzeżenie więc żeby wg coś wstawić trzeba zamaskować te linki Sad dlatego wciąż trzymam się shorte Smile
Edit:
Nawet te skracacze bit.ly po kliknięciu od razu daje warning więc te reflinki pisane wyżej raczej nie zachęcają ;p


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 22-07-2014 11:04

(22-07-2014 01:31)Kickster napisał(a):  A i chcialbym dodac ze shorte ma mala przewage pod tym wzgledem ze jesli wrzucasz link na fejsa to robi się miniaturka, ludzie wtedy chetniej klikaja, wiem ze na adf.ly takiej miniaturki nie ma, jest jakis serwis ktory dziala tak jak shorte ? czyli pomija "siebie" i daje miniaturke od razu do strony ktora skracamy ?

Własnie to mnie jeszcze trzyma przy shorte : P


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - coszmalec - 22-07-2014 18:55

Na czym wlasciwie shorte zarabia ? Nie widze u nich mozluwosci wykupienia reklamy...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Domaniu - 26-07-2014 13:38

w sumie można zrobić połączenie z freebiza albo firesuba Wink na shorte i mamy zarobek dwa w jednym Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 26-07-2014 17:03

Tak ale wtedy zarobisz te kilka złotych na skracaczu a kilkadziesiąt lub kilkaset stracisz na freebizie/firesubie bo konwersja spadnie, wizyty też spadną bo nie każdemu będzie się chciało czekać i klikać tylko od razu zamkną kartę.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 27-07-2014 20:48

Macie jakieś górne granice w ilości grup w których postujecie każdego dnia ? Np max 10 ? Przydałaby mi się taka granica zebym mial pewnosc ze ban nie wleci za spam ;] Obecnie dolaczam do max 6 z jednego konta, ale mam wrazenie ze spokojnie mozna wiecej.