Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 10-07-2014 09:41

Raczej nie ^^ Niestety to i tak będzie mała wypłata Sad


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - GWDiviner - 10-07-2014 13:04

O której spodziewać się pieniędzy?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Jacuss - 10-07-2014 13:40

Mi zalobkowali konto nie wiem za co, lol ;/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zarobiony_Koles - 10-07-2014 14:08

Ci też? Mi również, jedno zostało drugie ban. Jacuss, ile kasy poszło się j****? Mi 42$, które dla mnie na ulicy nie chodzi..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 10-07-2014 14:17

@zarobiony_koles jak miałeś dwa konta to się nie dziw : P można mieć tylko jedno konto


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - golleador - 10-07-2014 14:19

Ja mam 3 konta na shorte i nie zbanowali mi żadnego. Ale na wypłate też czekam.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - GWDiviner - 10-07-2014 14:20

O ktorej oni wysylaja tą kase? jest juz dziesiąty


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zarobiony_Koles - 10-07-2014 14:29

GrubyST, co ty nie powiesz. Gdzie to jest napisane? Bo chyba w regulaminie nic na ten temat nie ma..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 10-07-2014 14:59

@Zarobiony "A Publisher can hold only one account The account cannot be transferred to third party or used by such a third party."


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zarobiony_Koles - 10-07-2014 15:02

A ty mi jeszcze kazałeś konto ze swojego reffa zrobić.. Ale dużo osób ma kilka kont i banów nie wyrywa.