Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 27-06-2014 20:22

Mi blokowało dosłownie wszystkie linki. I przerzuciłem się na goo.gl spełnia chyba swoją rolę.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Mag!c - 27-06-2014 20:22

(27-06-2014 20:13)chladek317 napisał(a):  co robicie aby fb nie blokowal wam linkow? mam chyba genialny sposob na zarobek. Nawet 20$ dziennie.
Jednak fb zaraz blokuje mi linki... Oczywiscie sa skracane ale to nie pomaga :C

Najlepszym rozwiązaniem jest maskowanie linków z shorte poprzez https://bitly.com . Fb nie blokuje tej strony. Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 27-06-2014 20:36

linki do shorte nie działają ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 27-06-2014 21:22

Już działa, ale nie liczy tak jak trzeba.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - peterg6 - 27-06-2014 22:00

Mi się wydaje, że cały dzień źle liczy. Ruch na fp mam taki sam albo i większy niż wczoraj, a zarobek wychodzi o połowę mniejszy :/
Teraz to już licznik od godziny stoi całkowicie w miejscu


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 27-06-2014 22:02

No coś z liczeniem sie zjeba**...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - infin1ty - 28-06-2014 07:10

(27-06-2014 20:22)Mag!c napisał(a):  
(27-06-2014 20:13)chladek317 napisał(a):  co robicie aby fb nie blokowal wam linkow? mam chyba genialny sposob na zarobek. Nawet 20$ dziennie.
Jednak fb zaraz blokuje mi linki... Oczywiscie sa skracane ale to nie pomaga :C

Najlepszym rozwiązaniem jest maskowanie linków z shorte poprzez https://bitly.com . Fb nie blokuje tej strony. Big Grin

Niestety u mnie bitly przekierowywuje na strone: bitly uwaza ze link jest `groźny` itd . Ma ktos inny skracacz? (przez goo.gl fb przechodzi i tez blokuje lancuszek goo.gl -> sh.st )

FB ostatnio ma chyba jakies nowe antyspamy bo blokuje namietnie sh.st a reszty nie zna ..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - XantiuM - 28-06-2014 07:50

Bo Facebook to taki pies ogrodnika - sam na tym nie zarobi a innym też nie da Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Hais - 28-06-2014 10:44

Siema, przewróciłem kilka stron do tyłu, ale nie znalazłem żadnej informacji dotyczącej usunięcia linku z shorte.st
Więc da się usunąć niepotrzebny link z shorte, bo robi się straszny bałagan?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 28-06-2014 11:02

Cytat:Więc da się usunąć niepotrzebny link z shorte, bo robi się straszny bałagan?
Chyba niestety nie.

Miałem nadzieję na doliczenie dzisiaj wejść za wczoraj kiedy stanął licznik... Chyba się przeliczyłem. Undecided

PS. Nie zliczyło wczoraj mi około 2000 wyświetleń.