Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 26-06-2014 18:35

Jeśli się dowiedzą, to jest ban.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 26-06-2014 18:55

Ja sobie zawsze biorę Shorte.st > AdF.ly lub Ad.Fly > Shorte.st i nie zbanowali.
Oczywiście po jednym linku jest i wraca do początku.Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 26-06-2014 21:37

Nie mają jak zbanować jeśli się nie dowiedzą, ale zgodnie z regulaminem grozi za to ban ^^ A tak wgl Aero skoro robisz takie eksperymenty to powiedz jak to jest z tym zaliczaniem wizyt, bo już dużo osób mówiło mi, że adf ly nie zalicza tak dobrze jak shorte, potwierdzasz to czy nie widzisz różnicy


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 26-06-2014 21:45

Chyba dlatego że w Shorte.st liczy bez klikania w SKIP AD, a w AdF.ly nie, ale mogę się mylić.
Shorte.st wygrywa w zaliczaniu i stawkach, a AdF.ly wygrywa wypłatami codziennymi.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 27-06-2014 13:07

Też macie dzisiaj problem z shorte.st? Facebook po blokował mi wszystkie linki. A z obojętnie jakiego linku kliknie się "skip ad" to przenosi do pobierania "FLVPlayer" zamiast do miejsca docelowego.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - barek - 27-06-2014 13:32

(27-06-2014 13:07)Janex napisał(a):  Też macie dzisiaj problem z shorte.st? Facebook po blokował mi wszystkie linki. A z obojętnie jakiego linku kliknie się "skip ad" to przenosi do pobierania "FLVPlayer" zamiast do miejsca docelowego.
Tak, to jest jakaś kpina z ich strony, nie dość, że takie cyrki odwalają to nawet tych kliknięć skip ad nie zlicza... Pierwszy tydzień z nimi i taka porażka...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 27-06-2014 13:32

Obecnie kaźdy ma takie przekierowanie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 27-06-2014 13:38

Na swoim facebooku napisali, ze problem naprawiony...
Co do zliczania to akurat jestem zadowolony. Nie potrzeba kliknięcia "skip ad" aby zaliczyło.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - barek - 27-06-2014 13:42

(27-06-2014 13:38)Janex napisał(a):  Na swoim facebooku napisali, ze problem naprawiony...
Co do zliczania to akurat jestem zadowolony. Nie potrzeba kliknięcia "skip ad" aby zaliczyło.
To dzięki za info Smile Nowy jestem na shortest...

Edit:
Oni ostatnio mają tyle problemów, że się gubią już w tym. Dalej przenosi do FLVPlayera...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 27-06-2014 14:28

Już jest okej Smile . Btw : The money lost during outage (June, 23-25) has been added to your account.
Sorry for inconvenience. <- pięknie :3