Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aspi - 24-06-2014 13:37

Cytat:Eh super ja znowu wczoraj bym miał ponad 10 $ a za niedziele nie mam ani grosza -.-

"Income for 23.06 will not be lower than the one for 22.06" - oznacza to że wypłata za 23.06 będzie nie mniejsza niż 22.06, czyli jeśli zarobiłeś 23.06 więcej to tyle ci dadzą ile zarobiłeś.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - dawido171 - 24-06-2014 14:14

Czy ktoś mógłby napisać gdzie można jeszcze wklejać (spamować) tymi linkami? Gdzie wrzucać żeby było dużo kliknięć ?? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - BaaTooN - 24-06-2014 14:40

Czy Wam też czasami przestaje działać shorte? Zn. nie chce wejść na ich stronę.

EDIT: Przeczytałem kilka ostatnich stron i już wszystko wiem Smile Sory za problem


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - infin1ty - 24-06-2014 15:07

mieli naprawić i nie działa dalej. za drugi dzień tez zapłacą jak za 22? <hope so>


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pan Don - 24-06-2014 15:16

Strona nie działa


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - peterg6 - 24-06-2014 15:50

Wolałbym, żeby żeby dzisiaj zapłacili tyle ile było 23 Tongue 22 to cienizna była. Dziś tak ładnie szło i w najlepszych godzinach stronę rozwaliło Sad
Wie ktoś gdzie można śledzić jakieś aktualne dane z informacjami z shorte odnośnie awarii i innych takich?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Diabełek - 24-06-2014 16:56

Najprędzej na facebooku, ale nie wiem czy posiadają oficjalny profil.

Nie wiem czy oficjalny: https://www.facebook.com/shortest.links


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Emandel - 24-06-2014 18:15

Znów przestój. Ciekawe co się dzieje. Póki co zostaje adf.ly i bc.vc. Chyba że macie jakieś inne sprawdzone serwisy z dobrymi stawkami? Adf.ly jest świetny, bo nie wywala dodatkowo jakichś okienek. Inne serwisy piszą, że to niby blokują, ale nie blokują.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - infin1ty - 24-06-2014 18:17

Profil z facebooka powyzej jest prawdopodobnie oficjalny.
Napisalem do nich wiadomość i odpowiedzieli po paru minutach:

(J) Hello Guys, Im seeking for information: shorte.st's webpage isnt working (well, You fixed it yesterday but it happened once again.) Neither site nor links are working. I'd like to know something. Thanks in advance for Your reply.

(shorte ) Hi,

we're having technical problems but we're working hard to make it live again!
I will let you know as soon as the problem will be solved!


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 24-06-2014 21:50

I znów sie wszystko wysypało Smile