Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Nupek369 - 12-05-2014 23:36

Może nie mają kasy na wypłaty Jerk2

To drugi miesiąc kiedy mają jakieś problemy z wypłatami, a to niestety nie wróży dobrze. W adf.ly chyba nie było takich jaj, chociaż nie mam pewności.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - paputek - 12-05-2014 23:39

Ja tez juz mam payment day na czerwiec a kasy nimo ( oj zebysmy nie płakali... Sad jak robia to recznie i bez dodatkowych oplat to w sumie moze 2 dni nawet isc...i qrde oby doszło bo sie wnerwie, 200 zł na ziemi nie lezy..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 12-05-2014 23:56

(12-05-2014 23:39)paputek napisał(a):  Ja tez juz mam payment day na czerwiec a kasy nimo ( oj zebysmy nie płakali... Sad jak robia to recznie i bez dodatkowych oplat to w sumie moze 2 dni nawet isc...i qrde oby doszło bo sie wnerwie, 200 zł na ziemi nie lezy..

następny... czekaj i nie pisz Big Grin! shorte to shorte Heart Wypłacalni w 100%


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - paputek - 13-05-2014 00:00

SZALONY udowodnij (print screen albo link do strony gdzie jest dowod) albo shhhhhhha!


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kersiu - 13-05-2014 00:03

tez kasy nie ma a payment nagle zmienilo sie na czerwcowe...

Congratulations! You've met all the requirements to withdraw your money. - jedynie cos takiego na gorze sie wyswietla ale o ile sie nie myle wczesniej tez bylo...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - D4WCI0 - 13-05-2014 01:03

Ja mam to samo co kolega wyżej ;/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wysoki01 - 13-05-2014 08:18

I dostał ktoś wypłatę? Bo ja nadal czekam. smutny


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - OtherName - 13-05-2014 09:04

Pisał ktoś do nich maila w sprawie wypłat? W zeszłym miesiącu też zamiast 10. wypłaty przyszły 11. Miejmy nadzieję, że pieniądze dziś będą. Ta data najbliższej wypłaty pewnie zmienia się z automatu po 10. Myślę, że nie ma co panikowac.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wysoki01 - 13-05-2014 09:07

Ja dzisiaj rano napisałem do nich maila z pytaniem, dlaczego nie dostałem wypłaty.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - paputek - 13-05-2014 10:28

bedzie jedno wielkie gowno..