Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xdax1 - 19-03-2018 16:54

A jak myślicie, kopiąc tym można sobie popsuć grafikę?

Tak czy siak, $26 u mnie czyli ~ 88 zł/msc więc kiepsko...a prąd?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 19-03-2018 17:04

Napisali, że rzekomo zużycie sprzętu nie jest większe niż przy graniu w gry.. pytanie tylko jakie gry mieli na myśli Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - adi_hq - 19-03-2018 18:29

Zawsze można sprawdzić realne zużycie karty, procesora.
U mnie wiatraki chodzą więc podejrzewam większe użycie niż w grach


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zuza87 - 03-04-2018 11:53

Hej!
Witam po dłuugiej nieobecnosciSmile Kto wciąż zyje i wciąz robi tu kase ?
Szukam tych co maja doswiadczenie z minerami,
Shorte.st wypuscil minera - prostą apke ktora ma kilka minerow i po zainstalowaniu kopie na Twoje konto z Shorte.sta Short.st Miner App . najlepiej chodzi na PC oczywiscie jak masz sprzet tzn porzadna karte -wtedy zaczynaja sie porządne kwoty.
Dajcie znac! moge opowiedziec o swoich zarobkach, jesli ktos jest w temacie


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - dazy19 - 05-04-2018 07:47

Ciekawe czy ta apka moze dzialać na kilku komputerach na raz na jednym koncie xd


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - PhantomKiller - 05-04-2018 20:36

Dobra sprawa tylko jeszcze trzeba mieć użytkowników klikających w to Big Grin


Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Darven - 08-04-2018 17:43

Ciekawe ile dziennie trzeba kopać by wyciągnąć tyle, ile podają. Pewnie jest to 24godziny czas pracy podany

Przy kopanie CPU mam obciążone na 60% a grafikę tylko na 20% (i5 6600k + gtx 1060)


Btw z jakiegoś powodu nie mogę pisać na komputerze, bo miejsce w do wprowadzania tekstu jest przyciemnione, lol tak samo jest z pw. Mogę pisać tylko na telefonie, miał już ktoś coś takiego??


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - precell - 08-04-2018 17:53

(08-04-2018 17:43)Darven napisał(a):  Ciekawe ile dziennie trzeba kopać by wyciągnąć tyle, ile podają. Pewnie jest to 24godziny czas pracy podany

Przy kopanie CPU mam obciążone na 60% a grafikę tylko na 20% (i5 6600k + gtx 1060)


Btw z jakiegoś powodu nie mogę pisać na komputerze, bo miejsce w do wprowadzania tekstu jest przyciemnione, lol tak samo jest z pw. Mogę pisać tylko na telefonie, miał już ktoś coś takiego??

Wyłącz Adblocka.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Shadecaster2 - 13-04-2018 19:13

mam 2 pytanka zarabiam na PPi i mam dziennie okolo 1000 wejść USA/Niemcy/Polska itd warto dodac shorte na bloga nie zmniejszy to ilosci leadow(srednia dnikowka 5-15zl Big Grin)? I czy ktoś próbował kopać na VPS?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Darven - 23-04-2018 15:18

Jak odinstalować to gówno??? Nigdzie tego minera nie ma w wyszukiwarce, ccleanrze, nigdzie.............