Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 29-07-2017 17:44

Jeśli link docelowy jest zablokowany to się po prostu nie da Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lubiepieniążki - 29-07-2017 17:45

No rzeczywiście Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Skibru - 20-09-2017 21:02

Witam, mam pytanie. Czy ważne jest jaką strona kryje się za skróconym linkiem ? Pieniądze dostajemy po tym jak osoba wejdzie w link, czy dopiero jak kliknie SKIP AD ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - pspsga - 20-09-2017 21:50

Dopiero jak kliknie SKIP AD


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Skibru - 20-09-2017 21:54

Dziękuję. Jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajdę moje ID, którego wymaga np. sejfik ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Mistax - 23-09-2017 12:24

Prowadzi ktos fp ero typowo pod ta stronke?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - medicpl - 13-12-2017 07:42

Jak czesto 1 IP jest zaliczane?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 13-12-2017 17:19

5x w ciągu 24h, tak samo jak w adfly Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - medicpl - 14-12-2017 14:25

Tzn jedno IP na moim koncie shorty jak klika w skrocony link to zarobie? Czy IP na wszystkich uzytkownikow shorty? Smile Bo chce udosteonic uzytkownikom serwisu taka opcje, a nie wiem jak ich za to honorowac Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 14-12-2017 15:45

Dobre pytanie Smile Zawsze wydawało mi się, że chodzi o jedno konto - ale teraz zwątpiłem Smile

Wejdź 5x w swoje linki, a następnie 5x w mój link. Ten link wysłałem Ci na PW, żeby nie wchodziło w niego więcej osób Smile Dam Ci tutaj znać czy zaliczyło mi wejścia i wszystko będzie jasne Smile