Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - TuneMenu - 29-12-2016 16:15

@thomasward @sinoe

shorte raczej nie zwraca na to uwagi

adfly lepiej nie próbować, bany lecą a szkoda ruchu


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - $Kamil$ - 29-12-2016 16:26

(29-12-2016 14:05)thomasward napisał(a):  Jak shorte i adf.ly patrzą na ruch z serwisów XXX, dozwolone jest to czy?

Ja chcesz xxx to na adult.xyz strona tych samych ludzi co adfly


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - thomasward - 29-12-2016 16:28

Dzięki za cynk, skorzystam chyba. Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - RyV - 29-12-2016 19:33

korzystałem, z shorte ale dla mnie to tak średnia strona.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - imperator123 - 30-12-2016 11:40

Nie polecam shorte.
Korzystałem z tego serwisu jakiś czas miałem ruch ze strony mały, ale realny. Powiedzmy powinno do wypłaty uzbierać w kilka miesięcy. Ostatni raz zaglądałem jak było coś koło 2-3$, kilka dni temu zajrzałem, żeby zobaczyć co z tą wypłatą ile brakuje. Minęło kilka miesięcy a ruch w miarę się utrzymywał. No ale oczywiście okazuje się, że konto zablokowane, po kontakcie na forum oczywiście otrzymałem odpowiedź zapewne jak każdy tą samą. Jedyne co mi przychodzi do głowy według ich notki to, że słabej jakości ruch.
Tak czy owak, nie polecam!
Polecam adf.ly, nie trzeba się o nic martwić tylko skracać linkiSmile jakby ktoś chciał zostać refem to niech pisze PW.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - CykadaPL - 30-12-2016 16:56

poszlo z refa jak mam fanpage i bd wstawial linki skrocone na tej stronie fb bd blokowal ??


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 30-12-2016 17:11

Teraz chyba tak. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Tomcato - 05-01-2017 16:37

Pomoże ktoś ? chciałbym wrócić do skracania ale widzę że shorte już nie przechodzi na fb, co polecacie obecnie do skracania linków na FP ero ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 05-01-2017 17:10

Sprawdź ten skracacz.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - zdzislawski00 - 09-01-2017 23:18

Można coś jeszcze na tym zarobić?