Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - PETERILLUSION - 13-11-2015 14:23

Mysle ze byloby to potraktowane tak samo. Liczba zgloszen posta bylaby taka sama w tym przypadku fb sprawdzi strone na niej linki do shorte i ban na fp. Chociaz trzebaby to przetestowac ale chyba sie juz nie odwaze, moze kiedys Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 13-11-2015 14:59

A ja nadal czekam na wypłatę pokerface
Drugi raz dziś do nich w tej sprawie napisałem, dalej bez odezwu a ruch ciągle z tego samego źródła bez kombinowania 4


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 13-11-2015 15:46

Nie wydali jakiś nowych domen aby fb nie blokowało?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 13-11-2015 19:15

Moja wiadomość do shorte:
Nov 12, 13:50

Witam. Mogę wiedzieć, czym jest spowodowane opóźnienie w mojej wypłacie? Czekam od 10 listopada a pieniądze nadal nie przelane.

Odpowiedź:
Nov 13, 17:43

Witam,
wykryliśmy Pański ruch jako fraudowy. Proszę wykazać, że Pański ruch jest legalny, a wtedy pieniądze zostaną wypłacone.

Pop Ads are here!

Ola,
Support Department


WTF????
Może mi ktoś wyjaśnić o co w tym biega?
Działam na własnych fanpejdżach od maja i zawsze wypłaty pomijając czasem opóźnienia normalnie wchodziły a teraz taki kwiatek. Jedyna zmiana u mnie to mam teraz internet mobilny z karty ale nie wiem, co by to miało zmienić, ruch mam ciągle z tego samego źródła. Co to znaczy ruch fraudowy? Co mam im wykazać? Pomóżcie smutny

@edit
Rozumiem że fraudowy znaczy sztuczny? Co mam im niby wykazać? Chciałbym to ogarnąć jedną wiadomością, żeby znów nie czekać na odpowiedź a swoją drogą to chyba będąc w porządku powinni mi tą wiadomość wysłać przy wypłatach a nie dopiero jak sam zacząłem dochodzić, czemu nie dostałem wypłaty


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 14-11-2015 02:37

Mialem to samo, wyjasnilem grzecznie skad pochodzi ruch i jakie linki skracam ,zasugerowalem tez ze ponad 1500$ w ich serwisie jakos mnie nie przekonuje do zabaw w autosurfy i pieniadze zostały wypłacone Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 14-11-2015 16:37

@[Kickster] Pamiętasz może jak długo czekałeś na rozwiązanie sprawy? Ja puki co wczoraj wysłałem ss i czekam na odpowiedź.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 14-11-2015 16:48

jak napisałem na oficjalnym "zadaj pytanie" to na drugi dzień byla odpowiedz ze ruch wyglada na sztuczny, a zaraz potem ze wyplata odblokowana, ale musiałem to załatwić inaczej bo miałem kontakt do jednej pani która pisała predzej w kilku sprawach i do niej też napisałem wcześniej niż na oficjalny support i sprawa była rozwiązana w ten sam dzień, w ciągu dwóch godzin można powiedzieć


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wiktors00 - 14-11-2015 17:24

Korzystałem z tego programu, jeżeli masz cały dzień na rozsyłania reflinkow to spoko serwis, ale jeżeli nie masz czasu i wolisz więcej kasy to spróbuj coś innego


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Poldek - 02-12-2015 17:13

Mam swoja grupe na fb kupie sprzedam i linki daje przez skracacz od rana mam coś takiego
"Żądane materiały nie mogą być w tej chwili wyświetlone. Być może są niedostępne tymczasowo lub kliknięty link jest nieaktualny, bądź nie masz uprawnień do przeglądania tej strony."
na każdym testowanym linku wiecie moze o co chodzi?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - liliput00 - 02-12-2015 20:14

(02-12-2015 17:13)Poldek napisał(a):  Mam swoja grupe na fb kupie sprzedam i linki daje przez skracacz od rana mam coś takiego
"Żądane materiały nie mogą być w tej chwili wyświetlone. Być może są niedostępne tymczasowo lub kliknięty link jest nieaktualny, bądź nie masz uprawnień do przeglądania tej strony."
na każdym testowanym linku wiecie moze o co chodzi?

Spróbuj na innym koncie bo pewnie masz blokade do publikowania na tym koncie