Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Eliteman - 11-09-2015 07:10

A ja nie miałem, jak zwykle jakieś problemy... Pisałem do właściciela serwisu na fejsie w tej sprawie juz wczoraj o 17 i zero odzewu, mam nadzieję, że się nie robi scam

EDIT: Wyjasnilem sprawę z właścicielem, po prostu zostałem przypadkowo pominięty, pieniądze zostały wypłacone Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 11-09-2015 10:24

Shorte.st porzadna firma Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - brozek123 - 12-09-2015 08:02

dokładnie kickster, nigdy się nie zawiodłem na shorte.st, wypłaty zawsze na czas i bardzo dobry kontakt z administracją serwisu Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - matevos - 13-09-2015 22:38

Visitors to sa ci którzy obejrzeli reklamę i kliknęli Skip Ad? A Views są to ludzie którzy weszli w link i go wyłączyli?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - krystekk94 - 13-09-2015 22:54

Ci ktorzy wcisneli skip this add Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Herth69 - 13-09-2015 23:23

Wałkowane milion razy.Visitors userzy,ktorzy klikneli skip ad, a wykres podaje VIEWS czyli wejścia naliczone z visitors i dodatkowo ludzi,którzy wyłączyli reklamę po pojawieniu się napisu.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - cezar78 - 14-09-2015 11:34

szkoda czasu na zarabianie takich groszy


Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Mikey - 14-09-2015 11:37

(14-09-2015 11:34)cezar78 napisał(a):  szkoda czasu na zarabianie takich groszy

Jesli ktoś ma opanowane to do perfekcji + ma kilka refów to można zarobić dobre pieniądze.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 14-09-2015 14:26

(13-09-2015 22:38)matevos napisał(a):  Visitors to sa ci którzy obejrzeli reklamę i kliknęli Skip Ad? A Views są to ludzie którzy weszli w link i go wyłączyli?

Visitors - Unikalne (liczone raz na 24h) adresy IP
Views - IP zliczane 5x na 24h

Ludzie którzy weszli w link i go wyłączyli nie są naliczani do żadnej grupySmile - EDIT : przed upływem 5 sekund oczywiście Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - matevos - 14-09-2015 14:44

Zauważyłem, że nie trzeba klikać Skip Ad, żeby naliczyło wyświetlenie, wystarczy poczekać 5 sekund, i można wyłączyć link, a pieniądze i tak zostaną dodane.