Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 22-08-2015 12:30

mysc, no tak w końcu tu przede wszystkim chodzi, by cwaniaki nie robiły multikont, no ale odpuścić sobie 20% reffa, bo shorte ma cię w dupie i łamie swój własny regulamin?
Bardziej mnie ciekawi, czy shorte sprawdza IP tylko przy rejestracji, czy przy każdej nowej sesji podczas logowania.

Mysc, tak, masz racje. Problem raczej może się pojawić przy reffie, no ale odpuścić sobie 20% reffa, bo shorte ma cię w dupie i łamie swój własny regulamin?

I niech mi ktoś odpowie, na wcześniejsze pytanie, czy mu linki shorte działają, bo userzy mi zgłosili, ze linki z shorte i ouo przestały działać (linkshrink działa).


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2015 12:37

Telefon mi sie cos zawiesil xD Jakbym rejestrowl sie jako swoj ref na innej orzegladarce to w moim mniemaniu to jest kombinowanie xD


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - seba123xd - 22-08-2015 20:26

Hej, mam pytanie odnośnie eCPM, z tego co słyszałem to jest to stawka za 1000 kliknięć, jednak nijak to się u mnie zgadza.. http://scr.hu/2pzr/5hmqk
Wychodzi $1.95 za 1k.
Coś źle zrozumiałem, czy jakiś błąd? Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 22-08-2015 20:35

Nie, to nie żaden błąd. Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 23-08-2015 14:27

(22-08-2015 12:37)Kickster napisał(a):  Telefon mi sie cos zawiesil xD Jakbym rejestrowl sie jako swoj ref na innej orzegladarce to w moim mniemaniu to jest kombinowanie xD

Tak rozumując - rejestrując się jako swój ref na innym komputerze - też kombinujesz xD Chodziło mi tylko o to, że tutaj liczy się sesja i cookies, więc to jeden pies czy użyjesz innego komputera czy innej przeglądarki. Już nieważne Smile


(22-08-2015 12:30)nurgiel napisał(a):  Mysc, tak, masz racje. Problem raczej może się pojawić przy reffie, no ale odpuścić sobie 20% reffa, bo shorte ma cię w dupie i łamie swój własny regulamin?

I niech mi ktoś odpowie, na wcześniejsze pytanie, czy mu linki shorte działają, bo userzy mi zgłosili, ze linki z shorte i ouo przestały działać (linkshrink działa).

1) Tak jak napisałem : IP jest tutaj moim zdaniem nieważne Smile Myślę, że jadąc na dwóch różnych przeglądarkach, pomimo jednego IP - nic się nie stanie (tylko upewnijcie się, że skasowaliście cookies przed rejestracją kont).

2) Wszystkie linki u mnie działają.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 23-08-2015 17:45

mysc, ale te twoje informacje na podstawie czego? Nikt nie chce sprawdzać teorii w praktyce, gdy chodzi o zbanowanie konta. Również dobrze takie shorte może olewać sobie sprawę wielu kont z tego samego IP (jak wspomniałeś jeden IP na cały blok), a co innego gdy któryś zarejestrował się z czyjegoś reffa (w sensie to już im bardziej się może nie podobać, a sprawdzić IP wtedy warto).
To już wszystko zależy od ich systemu. Jak pisałem, nikt nie chce na swojej własnej skórze sprawdzać, a shorte woli, by userzy kombinowali, niż uczcwie się dogadać.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - seba123xd - 23-08-2015 18:46

(22-08-2015 20:35)MilanFan napisał(a):  Nie, to nie żaden błąd. Big Grin

A więc dlaczego mam 2x mniejszą stawkę?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - piotrekprorok - 23-08-2015 18:48

Bo ta 2x mniejsza to jest rzeczywiste cpm, a te 3.89$ tak na zachętę Lol


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 23-08-2015 20:22

seba123xd, bo to zasrany chwyt marketignowy. Cały świat płaci za Polskę około dolara i uwierzyłeś, że nagle ktoś daje 4$?
Tak samo ponad 11$ dolarów za Hamerykana.
Nie wspominając, że mają do dupy support. Cieszyć się trzeba, jak w tydzień ci odpowiedzą.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Herth69 - 24-08-2015 14:59

(22-08-2015 20:26)seba123xd napisał(a):  Hej, mam pytanie odnośnie eCPM, z tego co słyszałem to jest to stawka za 1000 kliknięć, jednak nijak to się u mnie zgadza.. http://scr.hu/2pzr/5hmqk
Wychodzi $1.95 za 1k.
Coś źle zrozumiałem, czy jakiś błąd? Tongue

Stawka która widnieje na payput rates to najwyższa stawka jaką oferują.Stawka dobierana jest na podstawie ruchu,więc za ruch premium stawka jest wyższa niż za ruch np na FP z laskami Tongue
Jeśli chodzi o twoją stawkę 3.89 liczona jest ona dla visitorsów a nie visit.