Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Amarenka - 21-08-2015 00:32

Kolejne moje pytanie a więc napisałem do shorte czy jeżeli usunę konto bd mógł założyć konto i je użytkować no więc dostałem odpowiedź w której Pani stwierdziła że owszem lecz będę musiał używać innych danych i teraz pytanie w Paypalu jest możliwość dodania kilku maili i czy jest taka możliwość że dodam tego maila i nie dostanę bana?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Amarenka - 21-08-2015 00:35

Kurde Big Grin usunął mi się post a więc w skrócie nie można posiadać 2 kont o jednakowych danych a jeżeli użyje Paypala tego samego lecz dodam do niego innego maila będzie możliwość dodania go do nowego konta?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - ScroX - 21-08-2015 17:08

Wiecie może czy można mieć 2 konta na shorte ?
Chodzi raczej o 2 konta na tym samym IP, ponieważ mój brat już jedno posiada a sam chciałbym dołączyć do tej strony a chcemy uniknąć blokady


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 22-08-2015 11:40

Działają wam linki shorte? Userzy mi zgłaszają, że się jebły...O dziwo to samo na ouo.io...

ScroX. Mam podobną sytuacje. Pomagam bratu stworzyć stronę, więc czemu by nie za pomoc nie korzystać z reffa. Regulamin mówi, że 1 konto = 1 osoba. Oczywiście też wiem, że ich system sprawdza tylko adres IP.
Gadałem z supportem. Liczyłem, że po prostu się to zgłosi, oni zrobią wyjątek, by system z automatu nie zablokował. Ni chuja. Jak dla mnie to łamią swój własny regulamin. To samo z linkshrink.
Jedynie ouo.io napisało mi, że jak to jest inna strona, to wszystko jest ok (ale lepiej zapytać).
Gnoje po prostu nie chcą, by grać fair, więc trzeba będzie się bawić w zmianę proxxy czy lepiej VPS.
Nie wiem, czy oni sprawdzają IP tylko podczas rejestracji, ale mówiłem bratu, by nie ryzykował i łączył się po prostu przez IP jednego z członków rodziny i skracał linki.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2015 11:51

W tej sytuacji po prostu najlepiej korzystac z dwoch komputerow, jeden ruter w domu w tym przypadku nie jest problemem.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 22-08-2015 11:59

kickster, nie jestem obcykany w tematach sieci, lecz router to przydziela IP prywatne, a nijak ma się to do tego, co ci dostawca internetowy dał.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2015 12:15

Swego czasu u mnie w domu pracowaly dwa komputery w tym jeden referal na laptopie i nie bylo problemu. Nalezy tylko unikac sytuacji logowania sie na to samo urzadzenie z dwoch lub wiecej kont, bo system wtedy pomysli ze sobie nabijamy sami kase z niby poleconego Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-08-2015 12:15

(21-08-2015 00:35)Amarenka napisał(a):  Kurde Big Grin usunął mi się post a więc w skrócie nie można posiadać 2 kont o jednakowych danych a jeżeli użyje Paypala tego samego lecz dodam do niego innego maila będzie możliwość dodania go do nowego konta?

Tak Smile Możesz również napisac do supportu żeby wpisali Ci ręcznie paypala z usuniętego konta.


(21-08-2015 17:08)ScroX napisał(a):  Wiecie może czy można mieć 2 konta na shorte ?
Chodzi raczej o 2 konta na tym samym IP, ponieważ mój brat już jedno posiada a sam chciałbym dołączyć do tej strony a chcemy uniknąć blokady

Z tego co wiem, takie konta są banowane tylko w przypadku reffa między nimi. Jeżeli na tym samym IP będziesz miał dwa konta kompletnie nie powiązane ze sobą (brak refów), to nic się nie stanie. Czasami nawet całe osiedla mają takie samo IP, więc taka zasada byłaby bez sensu.
Moim zdaniem sokojnie można użytkować takie konta na jednej i tej samej przeglądarce, ale jednak dla pewności polecam by brat korzystał z innej. Na 99% nie będzie żadnych problemów.



Jerk2 Kickster, wystarczy że zmienisz przeglądarkę - efekt będzie taki sam jak przy nowym komputerze Jerk2 Mam nadzieję, że przyczynię się tym zdaniem do Twoich przyszłych oszczędności Cool


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2015 12:17

mysc napisał(a):Kickster, wystarczy że zmienisz przeglądarkę - efekt będzie taki sam jak przy nowym komputerze Jerk2 Mam nadzieję, że przyczynię się tym zdaniem do Twoich przyszłych oszczędności Cool

Ja juz wole nie kombinowac bo juz pare tysiecy tam zrobilem w legalny sposob xd


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-08-2015 12:20

Potrójna siła odpowiedzi xD
Po prostu chciałem Ci uświadomić, że nie musisz kupować nowych komputerów do każdego konta Jerk2

BTW. Mówię serio, to nie jest żadne kombinowanie Smile