Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Martin676 - 16-08-2015 20:41

Przytoczysz mi może ten wątek? Nie mialem czasu, zeby rozczytać się całym temacie - swoją przygodę rozpocząłem około 2 godziny temu.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nitram - 16-08-2015 20:48

Ktoś pytał o obecne stawki:

https://shorte.st/payoutrates


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 16-08-2015 21:01

Sprawdź kilka stron do tyłu, a powinieneś znaleźć. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 16-08-2015 21:16

Wejscia na wykresie to klikniecia w link, a Visitiors to unikalni usherzy ktorzy klikneli w Skip Ad, wychodzi tak w 50% mniej wiecej roznica miedzy visitiors a views


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - loryn222 - 19-08-2015 16:32

na szybkakasa24h.pl pracujemy własnie nad dodaniem pierwszego skracacza tj. adf.ly jeśli będą chętni tez na shorte.st to zaraz po adf.ly możemy dodać shorte .st stawki na stronie będą takie :

150 pkt ( 0,003 zł ) płaci reklamodawca za wyświetlenia

użytkownik dostaje 100 pkt ( 0,002 zł ) za kliknięcie

Jeśli jest to za dużo to piszcie mi na pw , mam bezpośredni kontakt z adminem poprzez tel.

strona to typowy autosurf , ale staramy się tak udogodnić stronę by wszyscy mogli zarabiać .
Mamy aktualnie już klikanie w ptc , wymianę lajków , youtube wyświetlenia , google+ .
Teraz będziemy dodawać serwisy PPI żeby jeszcze więcej osób mogło zarabiać .
Jeśli jesteście zainteresowani reklamowaniem swoich skracaczy to piszcie mi na pw , im więcej będzie osób zainteresowanych tym szybciej się z tym uporamy staramy się zrobić serwis który będzie zarówno autosurfem ale i tez , wymiana lajków , google+ , i serwisami PPI , jeśli zaś chodzi o klikaczy to na razie mamy ich około 30 ale jak zaczniecie promować , i uporamy się z adf.ly to będziecie mogli zwiększyć trochę swoje zarobki poprzez nasza stronę pozdrawiam , i czekam na chętnych .


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Amarenka - 20-08-2015 08:33

szukam mentora który napisał poradniki bodajże składały się z 3 części czy coś takiego nie pamiętam jego nicku ktoś coś kojarzy?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 20-08-2015 09:34

Chyba to był @[mysc]. Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Amarenka - 20-08-2015 10:02

Tak zgadza się znalazłem go wcześniej ale +rep poleci Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Vendeful - 20-08-2015 10:12

Poszukuję osoby do współpracy,która wprowadzi mnie i jednocześnie pokaże mi optymalne sposoby zarabiania z shorte.st.Zamierzam w zamian uczciwie w tym działac i dzielić się zyskami.PW


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zuza87 - 20-08-2015 11:15

Cześć,

wklejam mojego payment proofa:

[Obrazek: MyPaymentAugust.jpg]

Shorte.st działa, można sobie coś dorobić.