Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-08-2015 21:12

Kasa na koncie Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Giorgios - 10-08-2015 23:09

u mnie również 36 $


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-08-2015 23:22

Dlugo zbierales?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - etirps - 11-08-2015 00:58

Ja ciągle nie otrzymałem wypłaty, a termin zmienił się na 10go września 4


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 11-08-2015 08:23

U mnie również wszystko (hajs) się zgadza Smile

etirps, jeżeli miałeś uzbierane minimum i nie otrzymałeś wypłaty pomimo poprawnie wpisanych danych - wystarczy do nich napisać Smile Nie słyszałem jeszcze żeby komuś odmówili wypłaty w takim przypadku.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 11-08-2015 10:34

To nie w tym rzecz, nie ma się co stresować, tylko spokojnie czekać. Ja tak samo miałem 2 miesiące temu - termin wypłaty się zmienił na przyszły miesiąc a kasy nie dostałem, no ale w końcu poszła. To była moja 1 wypłata. Teraz też jeszcze czekam a data już się zmieniła ale wiem, że w końcu zapłacą Smile Może dziś wieczorem lub w nocy Smile

Edit:
No i kasa około południa wypłacona Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - etirps - 11-08-2015 13:19

Wypłata do mnie dotarła ok. godziny 12tej, więc chyba ciągle rozsyłają z drobnym opóźnieniem. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 11-08-2015 14:49

Pieniądze doszły.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Giorgios - 11-08-2015 17:19

trochę dziwna sytuacja.. miałem na koncie 26 $ zbierane od 1 go a wypłacili mi 36 $ teraz patrzę, a na koncie mam -8 $ i co teraz z tym zrobić ? założyć nowe konto na nową osobę czy działać i spłacić te 8 $ ? :/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 11-08-2015 17:25

Hm, najlepiej napisz do Supportu...