Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 05-07-2015 04:02

Ogarnia ktoś jak wyglądają stawki gdy jedno IP klika w wiele linków przez 24h? adfly,bc.vc mają napisane.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 05-07-2015 15:25

@up jeśli chodzi o Polskę to za każdego klika z konkretnego ip shorte liczy 0,00199$, liczy max do 5 klików dziennie z 1 ip, każde kolejne to już hajs tylko do ich kieszeni


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 06-07-2015 11:32

Co zrobić by po skróceniu własnej strony wyświetlał się tytuł strony pod klikalnym zdjęciem?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - raluh - 06-07-2015 15:36

@[aero2]
(06-07-2015 11:32)aero2 napisał(a):  Co zrobić by po skróceniu własnej strony wyświetlał się tytuł strony pod klikalnym zdjęciem?

<meta property="og:title" content="Tytuł"/>
<meta property="og:image" content="obrazek"/>
<meta property="og:site_name" content="Nazwa Strony"/>
<meta property="og:description" content="Opis."/>

Puszczasz przez https://developers.facebook.com/tools/debug/og/object/ i masz Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - drupi02 - 07-07-2015 00:47

Witam wszystkich, od 2 dni bawię się z shorte.st i na razie zarobiłem 24 centy :/. Powiecie mi jak wy to robicie że potraficie zarobić np: 3 dolary na dzień ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 07-07-2015 05:05

(07-07-2015 00:47)drupi02 napisał(a):  Witam wszystkich, od 2 dni bawię się z shorte.st i na razie zarobiłem 24 centy :/. Powiecie mi jak wy to robicie że potraficie zarobić np: 3 dolary na dzień ?

Wlasny fanpag z tzytzkami i/lub spam po grupach i/lub linki w opisie filmu na youtubie i/lub wlasny blog z tzytzkami


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - piotrekprorok - 07-07-2015 05:20

Zdecydowanie nie polecam już Shorte, nie dość, że osoba musi być na stronie to w dodatku zanim kliknie skip ad często (zawsze?) jest captcha + słabe cpm. Na adf.ly dla porównania wpada mi 2x tyle $ co na shorte przy tej samej ilości wejść z tego co zauważyłem...

Mała liczba wejść bo dopiero wczoraj zmieniłem link na adf.ly:

shorte:
[Obrazek: f3mcpue.png]

adf.ly:
[Obrazek: hYviwUd.png]


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 07-07-2015 06:07

A u mnie tam dobrze zlicza, moze gorzej niz na poczatku mojej kariery, ale stawka kolo 2 dolarow wiec na jedno wychodzi


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - piotrekprorok - 07-07-2015 06:18

(07-07-2015 06:07)Kickster napisał(a):  A u mnie tam dobrze zlicza, moze gorzej niz na poczatku mojej kariery, ale stawka kolo 2 dolarow wiec na jedno wychodzi

Więc polecam Ci sprawdzić adf.ly (pewnie już sprawdzałeś, no ale...) Smile na shorte mam ~1.8$ a tam ~3.3$ Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - drupi02 - 07-07-2015 14:43

Słyszałem że istnieje program który klika w linki (jakiś chińczyk czy coś). Podałby ktoś nazwę i powiedział czy opłaca się z niego korzystać Tongue ?