Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 09-06-2015 09:11

No może i macie racje ale dziwie sie bo zasięg na fb jest taki sam, posty o tych samych godzinach i w tym samym stylu.

ALe nie tylko wizyty spadły bo również unikalne wejścia też.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 09-06-2015 09:13

To znaczy, że mniej ludzi wchodzi w linki. Jak chcesz to mogę zerknąć na Twój FP - podeślij mi go na PW Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 09-06-2015 09:15

poszedł link na pw Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 09-06-2015 12:32

Moje refy do mnie też piszą że im strasznie w dół poszły wejścia wiec raczej to wina shorte niż zasięgu.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 09-06-2015 12:59

Słuchajcie, miałem wczoraj wizję Wink I chyba wiem o co chodzi. Ale to tylko moje zdanie, mogę się mylić. I nie wiem, czy to wszyscy mają ten problem, czy tylko część skracaczy no ale do rzeczy. Skoro odpisali mi w wiadomości, że w dniach 2-6 czerwca zliczali wszystkie kliki z 1 IP a nie tylko 5 i faktycznie tak mogło być, bo w tych dniach skok na dniówce miałem znaczący to moim zdaniem w ciągu tych 5 dni shorte narobiło sobie minusów, bo jak dobrze myślę to wszystkie kliki po piątym wpadają w całości w ich kiermanę? Skoro tak i trwało to 5 dni, to teraz nastąpiło 5 dni w których odbierają co swoje. Czyli według mojej wizji 12 czerwca wszystko powinno wrócić do normy Idea Co o tym sądzicie?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 09-06-2015 13:06

Piękna wizja, oby tak było Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-06-2015 06:22

Ale się panowie postarali, wypłata 12 minut po północy xD 88$ dolarów, ale zawsze Lol


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - averegen - 10-06-2015 06:56

Ja 65 dolarow o 0:22 dostalem


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 10-06-2015 08:25

Wypłata jest a mogła by być większa jak by nie te problemy.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 10-06-2015 09:34

Ja dostałem 10 minut po północy. Big Grin
@[Kickster], czemu tak mało?