Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 08-06-2015 12:52

Jak zawsze o tej porze mialem okolo 3-4 tys wizyt to teraz mam 600 Xpokerface


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 08-06-2015 13:19

A mam jeszcze pytanie, bo jako że sam działam w tym serwisie dopiero miesiąc i kilka dni to chciałbym się dowiedzieć, bo wiem, że pewnie większość z Was działa już dosyć długo. Czy zdarzały się już wcześniej takie sytuacje, żeby serwis tak mocno ciął wejścia a jeśli tak to jak długo trwały i co w takich sytuacjach robi? Czy jest w stanie wyrównać niezgodności, czy już raczej nie ma się co łudzić?

Edit

Jest i odpowiedź, wdarły mi się 2 literówki w moją wiadomość ale najważniejsze, że zrozumieli

Jun 6, 23:48

Hi. Is everything with this page today is ok? Besause last times i
have something about 3000 vievs per day and today 900? I work on fanpages
and ewetything is correst clicks on links are the same as usual i have.

odpowiedź:



Ana María (Shorte.st Support)

Jun 8, 12:37

Hi, statistics work fine. During the period of June, 2nd-6th we were counting more than 5 visits from unique IP each day. That's why you can see the difference.

Best regards,


Czyli, że co? że 2-6 czerwca zliczali więcej jak 5 klików z 1 ip, dobrze rozumiem? Tak czy siak nie licząc w takim razie tego 2-6 to i tak od 7 mam spory spadek views. Hehe, czyli się wyjaśniło przynajmniej skąd ten skok w górę był. A już myślałem, że się tak utrzyma i po woli w górę będzie szło Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 08-06-2015 15:49

Że tak powiem g*wno prawda, bo ja odkad zarabiam miałem taką samą ilość wizyt i teraz nagle od soboty mniej, wiec to niemożliwe.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 08-06-2015 15:56

Aha, czyli jednak jakiś wałek idzie :/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 08-06-2015 16:51

sam do nich zaraz napisze Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 08-06-2015 17:45

Wiedzcie, że do nich można pisać po polsku. Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 08-06-2015 18:25

@MilanFan hehe właśnie się zastanawiałem, polska strona, no ale wszystko po angielsku, to pomyślałem, że poingliszuje facepalm beka
Ale jeśli jakiś wałek idzie z ich strony to moim zdaniem powinni dostać jak najwięcej zgłoszeń, może to im da do myślenia, bo w innym wypadku jak będzie cisza to nie ma co się łudzić pewnie, że się poprawi. Takie moje zdanie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 08-06-2015 21:25

Z dania na dzien coraz gorzej, pozdro Lol


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 08-06-2015 21:32

Hehe u mnie jutro to już chyba będzie 0 wejść


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szrejter - 08-06-2015 21:41

Testowałem teraz te zaliczanie no i 5/5 zaliczyło z 3 różnych PC, więc o co chodzi?