Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 29-04-2015 15:16

haha pokarało cię;p

Cytat:Hi,

Due to some changes made in our system, your statistics may not be shown live at the moment and there might be differences between what is shown in your statistics and the actual earnings of yours. But all views are being counted so you should see your statistics updated within a few hours.

Sorry for the inconvenience.

In case of any questions, please drop me a line.

Kind regards,
Natalie
Support Department



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 04-05-2015 10:06

Nie wiem jak u was ale u mnie naliczanie kompletnie staneło


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 04-05-2015 11:16

Jeżeli statystyki stoją, tzn. że się nie aktualizują - natomiast wejścia na 99% są dalej naliczane. Nie ma co tak codziennie dogłębnie analizować i tracić na to czas. Shorte nie raz miało opóźnienia w aktualizacji statystyk, nawet kilkugodzinne.
Zamiast odświeżania statystyk, polecam pomyśleć i podziałać w kierunku zwiększenia dniówek Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kuli - 04-05-2015 11:24

Siema
kiedys sie w to bawilem i zarobilem na paczke czipsów z biedronki.
btw ile teraz trzeba milionów wejsc zeby uzbierac 2 $ ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lamojednorożec - 04-05-2015 11:26

Milionów? Jakieś 1500 wejść zależnie od stawki i masz te Twoje 2$


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kuli - 04-05-2015 11:34

heh to i tak niezle.
a popatrz sobie na yt ile jest tych shorte jedno pod drugim Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lamojednorożec - 04-05-2015 12:31

Co masz na myśli?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 04-05-2015 12:58

(04-05-2015 11:16)mysc napisał(a):  Jeżeli statystyki stoją, tzn. że się nie aktualizują - natomiast wejścia na 99% są dalej naliczane. Nie ma co tak codziennie dogłębnie analizować i tracić na to czas. Shorte nie raz miało opóźnienia w aktualizacji statystyk, nawet kilkugodzinne.
Zamiast odświeżania statystyk, polecam pomyśleć i podziałać w kierunku zwiększenia dniówek Wink

Myśle i działam. Tak 12$ dniówki myśle by mi starczyło narazie;d


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - grubyst - 04-05-2015 14:26

jeśli ktoś posiada fp ero i chetny jest na s4s to zapraszam na pw! Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 04-05-2015 21:44

Podwyższyli stawki i od razu widać różnice. Big Grin