Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 12-04-2015 14:52

@[kalutor]
Polska czy Zagranica?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kalutor - 12-04-2015 15:52

aero2 - mieszany traffic.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - silnybicu - 12-04-2015 22:28

Witam mam pytanie kiedys sie bawiłem na spamowanie z linkami z shorte ale po jakims czasie przestałem lecz teraz chce wrócić, i mam pytanie czy idzie jakoś zrobić aby połaczyć shorte z bv.vc ? aby 1 link jakby byl zaliczany pod to i to?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 15-04-2015 21:54

Nie wiem czy zauważyliście, ale stawka na shorte dla Polski to dzisiaj około 2,4$ Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 15-04-2015 22:07

Co z tego jak tną wejścia, przynajmniej mam takie odczucie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Izythor - 15-04-2015 22:56

Pewnie że zauważyliśmy. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 16-04-2015 05:54

zeszli ze zliczania 1/2 wejsc na 1/6, to i cpm sobie podniesli zeby lepiej wygladalo


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - brozek123 - 16-04-2015 06:05

potwierdzam zdanie kickstera, stawka tylko na pokaz Sad


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 16-04-2015 13:40

Czy można promować tak:
Link shorte > Link adfly
Link adfly > Link shorte
Promowałem tak trochę i bana nie było, a widzę ludzie na forum piszą że jest za to ban.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 16-04-2015 17:54

Kiedyś o to pytałem. Jeden i drugi serwis mówi, że można pod warunkiem, że oni są jako pierwsi po kliknięciu w link ;] Odpowiedź z shorte była taka trochę niejasna, nie pamiętam dokładnie i niestety nie mam już tego maila. Odpowiedzieli, że w "szczególnych przypadkach" można tak zrobić - ale czym są owe "szczególne przypadki" niestety nie wiem.

Podsumowując :
1) adfly pod shorte być nie może
2) shorte pod adfly może, ale tylko w szczególnych przypadkach - czymkolwiek one są