Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Korneliusz122 - 17-03-2015 19:47

No na fanpagu to chyba dużo lajków trzeba by mieć a fikcyjnym kontem to co ? spamować ? Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Tomcato - 18-03-2015 13:42

Dawać linki na grupach, zapraszać dużo znajomych i spamić u siebie na tablicy Tongue ogranicza Cie tylko twoja wyobraźnia Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Dante_/ - 18-03-2015 16:19

Ostatnio zastanawiałem się nad powrotem do skracaczy, ale moje pytanie brzmi czy znacie jaki jest najbardziej opłacalny teraz skracacz? Ponieważ słyszałem, że shorte jak i adfly trochę po CPM polecieli.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Izythor - 18-03-2015 16:56

ouo.io polecam, stała stawka dla Polski. Lol


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Tomcato - 18-03-2015 19:02

ouo.io dobrze zlicza i ma dobre stawki ale za to trzeba przepisywać captche a potem czekac 3sek sporo osob odpada jak widzi captche. Obecnie nie ma skracacza który oferuje jakieś wyjątkowe stawki i dobrze zlicza. Ja zarabiam na shorte.st (stawki skaczą ale mimo wszystko da sie zarobić) bc.vc (dobre stawki ale słabe zliczanie) Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Exodisss - 19-03-2015 07:47

Gdzie znajde jakie stawki są dla innych krajów ?Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kilerZbsk - 19-03-2015 10:33

Jaka teraz jest stawka dla Polski na shorte?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 19-03-2015 15:35

Stawki macie tutaj: https://shorte.st/payoutrates


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - opsiq - 19-03-2015 17:31

Gdzie udostępniacie linki by zarabiać na shorte? Jakieś fanpage/spam? Jeśli ktoś mógłby mi to jakoś opisać jak w szybki sposób zdobywać te wyświetlenia to byłbym zadowolony. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Dan!el - 19-03-2015 17:45

Także chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób zarabiacie na tym serwisie. Są jakieś osoby, które zdradzą rąbek tajemnicy? Cool