Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 05-03-2015 13:09

Póki co chyba nie ma lepszej alternatywy.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 05-03-2015 15:25

Mam jeszcze pytanie: Jak wygląda wypłata na PayPal?
W Settings->Withdrawal Method mam wybrany PayPal i podany mój mail.
Czy 10 dnia miesiąca przyjdzie na ten email jakiś formularz do wypełnienia?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Tomcato - 05-03-2015 15:57

Żaden formularz ci nie przyjdzie wypłata odrazu poleci na twoje konto PP a Ty nic nie musisz dodatkowo robić Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 05-03-2015 16:10

Kickster, nie mam tam konta. Stawki dla Polski spadają nie tylko na skracaczach, niestety. :/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 05-03-2015 22:01

Jeśli zrobie strone, która od razu automatycznie będzie przekierowała do mojego linku z shorte to będzie wszystko ok?
Po prostu chce rozpowszechniać link pod moją nazwą i domeną tylko nie wiem czy to będzie prawidłowo naliczać, jeżeli ludzie będą wchodzić w link np. http://www.PrzykladowaNazwa.com zamiast bezposrednio na link shorte.st.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 06-03-2015 00:06

To juz lepiej podpiac skrypt ktory po okreslonym czasie odpala Ci reklame w taki sposob jakby ktos kliknal w Twoj link. Jest to w ktorejs zakladce odnosnie strony WWW


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 06-03-2015 09:55

Jaka jest różnica między tym co mówisz a bezpośrednim przekierowaniem?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - scofielld - 06-03-2015 15:28

Oferta na shorte do niedzieli , podwojona stawka za wejścia z USAWink
Screen oferty


Tylko działać panowieWink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 08-03-2015 19:47

Stworzyłem strone (mój własny adres), która przekierowuje bezpośrednio na link z shorte.
Gdy wklejam na FB link do mojej strony to wyskakuje mi komunikat, że link jest blokowany. To samo występuje przy użyciu skracaczy. Ktoś wie jak temu zaradzić?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-03-2015 17:50

U mnie wyplatka juz o polnocy byla xd Postarali sie musze przyznac. Cpm na poziomie 90 c, jak tam u Was Panowie ?