Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Krechaman - 12-02-2015 13:46

Skracacz bardzo fajny, ale przez kilka miesięcy uzbierałem 2.5$ Big Grin Nie mam pomysłu na to.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pauly64 - 12-02-2015 13:46

Ok to niecierpliwie czekam na informacje Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 12-02-2015 15:39

No mi taką wiadomość przysłali jak zapytałem o stawke ^^ "Dawidzie,
w ostatnim miesiącu wygenerowałeś w shorte.st 79.497 wizyt, niestety konwersja z reklam jest bardzo niska, dlatego na razie nie możemy zaproponować Tobie indywidualnych stawek. Oczywiście nie wyklucza to bonusa w przyszłości Smile"


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pauly64 - 12-02-2015 16:11

Bo to musi być miesięcznie 100k wejść, zmienili ten tekst ostatnio bo wcześniej nie pisało że miesięcznie trzeba 100k wyrobić


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Max998 - 12-02-2015 22:00

Czy linki z shorte też są blokowane na fejsie?
Dzisiaj chciałem wrzucić w opis pod zdjęciem link do adf.ly i wyskoczył komunikat, że Facebook wykrył złośliwy link. I tak kilka razy, w końcu wrzuciłem to w ''bitlaja'' i siadło ale ciekawy mnie czy shorte też blokują. Co ciekawe jeszcze wczoraj nie było tego komunikatu tylko wpisywało się kod zabezpieczający i po kłopocie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 12-02-2015 22:35

@[Max998], linki nie są blokowane jak te z AdFly. Czasami miałem tak, że link normalnie dodałem, ale po jakimś czasie FB sobie uświadomił, że link jest złośliwy i usuwał cały wpis. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Max998 - 12-02-2015 22:54

Czyli najlepszym zabezpieczeniem będzie po prostu wrzucanie ich do skracacza z którego wielu korzysta - bitly. Tego chyba nie zablokują, widziałem jak wiele ''gwiazd'' z niego korzysta dodając po 10 do jednego wpisu. Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pitman - 12-02-2015 23:53

Ja pamiętam, że kiedyś jak skracałem przez bitly to owszem linki nie były blokowane przez fb, ale po wejściu w link samo bitly dawało ostrzeżenie, że link jest niebezpieczny i dopiero po potwierdzeniu chęci przejścia dalej przechodził do właściwego linku. Czasem ten problem pojawiał się po paru godzinach od skrócenia w bitly, a czasem od razu. Nie wiem jak to teraz wygląda.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 13-02-2015 00:07

(12-02-2015 23:53)Pitman napisał(a):  Ja pamiętam, że kiedyś jak skracałem przez bitly to owszem linki nie były blokowane przez fb, ale po wejściu w link samo bitly dawało ostrzeżenie, że link jest niebezpieczny i dopiero po potwierdzeniu chęci przejścia dalej przechodził do właściwego linku. Czasem ten problem pojawiał się po paru godzinach od skrócenia w bitly, a czasem od razu. Nie wiem jak to teraz wygląda.

Rzeczywiście, miałem tak samo.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Max998 - 13-02-2015 00:11

Czyli tak na prawdę nie ma sprawdzonego i bezpiecznego zarabiania na skracaczach na fejsie.