Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kolorpurpury - 27-03-2014 17:54

Ktoś wie może, czy maja czasem opóźnienia w zaliczaniu? Ogarnąłem dość dobrą niszę, ciągle rosnącą i od 4 dni zaczynając od 150 wejść dziennie wczoraj miałem już ponad 433 i jestem w stanie robić o wiele więcej, wejścia wpadają coraz bardziej wieczorami jedno po drugim a od jakiejś godziny licznik stoi w miejscu. A wejścia wiem, że są ponieważ robię łańcuszki z 3 skracaczy i adfly, który jest na drugiej pozycji i ogólnie zalicza słabiej dodaje wejścia a na shorte.st, które jest pierwsze stoi w miejscu.

Mam nadzieję, że po prostu mi je zaliczy za jakiś czas miał już ktoś tak kiedyś?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kaskader - 27-03-2014 18:33

Mi też jak narazie stoi ale licznik jeszcze w południe zajebiście naliczał.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kolorpurpury - 27-03-2014 21:15

Mi ruszył po chwili i naliczył zaległe wejścia Smile Teraz nalicza tak jak naliczał, wszystko jest dobrze Smile

P.S. Dzisiaj ponad 600 wejść, dopiero zaczynam Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Roger - 28-03-2014 08:55

Zarejestrowałem się z reflinka.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kudak - 04-04-2014 17:57

Dodali statystyki dla refów, teraz możemy podglądać ile dla nas zarobili tak jak już było dla naszych linków, wykres + na dole każdy ref ile dla nas uzbierał Wink Serwis się rozwija, oby tak dalej. Mój ref w sygnaturce.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 06-04-2014 18:15

A jak z wypłatami jakieś ss'y ?Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - m4t0sh - 07-04-2014 18:25

(27-03-2014 17:54)kolorpurpury napisał(a):  Ktoś wie może, czy maja czasem opóźnienia w zaliczaniu? Ogarnąłem dość dobrą niszę, ciągle rosnącą i od 4 dni zaczynając od 150 wejść dziennie wczoraj miałem już ponad 433 i jestem w stanie robić o wiele więcej, wejścia wpadają coraz bardziej wieczorami jedno po drugim a od jakiejś godziny licznik stoi w miejscu. A wejścia wiem, że są ponieważ robię łańcuszki z 3 skracaczy i adfly, który jest na drugiej pozycji i ogólnie zalicza słabiej dodaje wejścia a na shorte.st, które jest pierwsze stoi w miejscu.

Mam nadzieję, że po prostu mi je zaliczy za jakiś czas miał już ktoś tak kiedyś?
ja bez niszy miałem ~5k dziennie bez większego wysiłku
jeśli spamowałeś fb to może dużo osób zgłosiło jako spam i ci linki zablokowali


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kankosek - 07-04-2014 18:33

[Obrazek: kebkXRW.png]
Kolejna wypłata się już szykuje Tongue Jakby ktoś chciał pomocy za reffa to na PW Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kaskader - 07-04-2014 18:52

[Obrazek: 1cbc33.jpg]
Prowadzisz Fanpage?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - OtherName - 10-04-2014 21:55

Panowie, jak to jest z tymi wypłatami? Dziś 10. a wypłaty nie ma jeszcze? W profilu wszystko wypełnione poprawnie.