Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pauly64 - 05-02-2015 13:40

Ciekawe czy dla tych co osiągną 100k wejść jest inna stawka albo coś innego ? Ktoś już może ma te 100k i do nich pisał ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 05-02-2015 13:46

Za tydzien lub dwa moze napisze do nich xD Jarunio powinien sie tu odezwac, on wykreca dniowki po 13$ to te 100k bedzie miec moment. Na razie te cpm mi slabo leci w gore..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 05-02-2015 13:54

U mnie także kiepsko z tym eCPM...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pablinho - 05-02-2015 18:41

Wiadomo kiedy ta stawka się unormuję ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 05-02-2015 20:07

U mnie stawka 0,99 a wiec od rana nawet spadla. Nie wiem tylko po co to "oszukiwanie" na stronie skoro stawka utrzymala sie z poczatkowej informacji jaka zamiescili...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 05-02-2015 20:09

To nie jest oszukiwanie, tylko nie mówienie całej prawdy xD Podali średnią stawkę - co oznacza, że może być większa lub mniejsza Wink Jest mniejsza -.-


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 05-02-2015 20:16

Średnia od stawki, której jak znam życie nie zobaczymy? Mogli zatem średnią podać nawet 10$ Wink Prawda jaka jest widzimy, shorte obecnie jest najsłabiej płacącym skracaczem za ruch PL a tym samym uważam, że jednym z najmniej opłacalnych nawet przy ich dobrym naliczaniu. Jestem ciekaw czy to się zmieni czy...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 05-02-2015 22:10

No teraz to nawet alternatywy nie ma, linkshrink zlicza 1/3 wejsc, shink.in 1/6 nawet adfly przycina z tym ze on typowo pod fanpagi. Ciezki temat z tym skracaniem, przycisne do tych 100k i zobacze czy cos sie zmieni. Poswiece sie dla sprawy i jutro bede cisnac jak moge xD


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 05-02-2015 22:35

Moim zdaniem skracanie nie jest opłacalne, chyba że się ma bardzo duży ruch.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pauly64 - 06-02-2015 08:41

Ja już mam 40k wejść a zacząłem skracać 12 stycznia, więc mam około 40dni aby dojść do 100k wejść i jak nikt tu jeszcze nie da info co się dostaje po tych 100k to ja to napiszę Smile