Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - infin1ty - 03-11-2014 21:58

wgl ten shorte nie dosc ze ma teraz 1.5$/1k wejsc (4 mce temu bylo 3-4? ) to nie liczy wszystkiego ..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 03-11-2014 22:06

Na shink.in nie skracales Jerk


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 03-11-2014 22:08

Poszukaj mentora klikacz nie wiem jaki nick na tym forum, coś z klikacz jarunio będzie wiedział o kogo chodzi. Jak bd na kompie i nie zapomnę to dam link. A jak zapomnę a nie znajdziesz to pisz. Gość pomaga z shorte za radą ale warto to zupełnie inna pomoc niż zwykły mentor nie pisze za dużo bo nie wiem ile jest dla uczniów a ile dla obcych

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 03-11-2014 22:28

Wam też nagle spadł zasięg na fp wczoraj między 10.00, a 12.00 ?:> Mi spadł jakoś 5-krotnie ;>


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 04-11-2014 02:29

Jako admin fanpaga nie do zarabiania muszę powiedzieć że wręcz się poprawił


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Darven - 04-11-2014 10:09

Czy maskowanie linków może być przyczyną tego że ludzie nie klikają w linki? Od wczoraj mam 165 odbiorców pod zdjęciem a na shorte 4 wejścia od prawie dwóch dni Xpokerface Już kiedy zaczynałem było lepiej bo przynajmniej te 20-30 klików w jeden dzień wpadało...A teraz po 2, 3...
W takim tempie to nawet do pierwszej wypłaty nie uzbieram.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 04-11-2014 10:14

Maskowanie, o ile wszystko działa jak należy nie ma wpływu na ilość klików. Sprawdź swoje linki być może nie działają. A oprócz tego musisz zachęcać ludzi do klikania. Jeśli linki które dajesz nie są warte klikania to ktoś kto kliknie jednego dnia, nauczony doświadczeniem nie kliknie kolejnego dnia w następny link. Musisz sprawić że ludziom będzie się bardzo podobało to co skracaczach.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Darven - 04-11-2014 11:24

Linki działają. Mój FP był sprawdzany przez doświadczonych ludzi którzy też się tym zajmują i mówią że jest wszystko ok. A jednak idzie mi gorzej od nich.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 04-11-2014 12:19

W takim razie, druga część mojego posta powinieneś wziąć do serca.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Darven - 04-11-2014 13:28

Czyli jaką? Bo wydaje mi się że odpowiedziałem na cały post.

Śledzę FP innych i nie kumam co mogę źle robić. Dam sobie póki co więcej czasu na rozkręcenie, potem zobaczymy co dalej.