Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - worlej1 - 04-10-2014 17:59

(04-10-2014 10:32)Kickster napisał(a):  Pytanie do skracających:

dzisiaj podczas robienia spamu zauważyłem bardzo słabe wejscia, sprawdzilem o co chodzi i zauważyłem że klikając w miniaturkę na facebooku przenosi nas od razu do strony ktora byla pod linkiem, dopiero klikajac bezposrednio w link nalicza nam wejscie. Czy to tymczasowy "błąd" czy juz tak zostanie ?

edit:
Dobra obczaiłem wszystko i wyszło na to że to facebook uporał się ze spamem tego typu po prostu. Wczorajsze posty wchodza normalnie, dzisiaj dodany ten sam post z wczoraj wchodzi bez reklamy. Dzięki Ci facebooku <3 pokerface

Coś głupoty gadasz mi działa normalnie, dodaje link i po kliknięciu w miniaturkę i tak przerzuca do reklamy. Możliwe że był do chwilowy błąd shorte.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - asderr - 04-10-2014 18:06

(04-10-2014 10:32)Kickster napisał(a):  Pytanie do skracających:

dzisiaj podczas robienia spamu zauważyłem bardzo słabe wejscia, sprawdzilem o co chodzi i zauważyłem że klikając w miniaturkę na facebooku przenosi nas od razu do strony ktora byla pod linkiem, dopiero klikajac bezposrednio w link nalicza nam wejscie. Czy to tymczasowy "błąd" czy juz tak zostanie ?

edit:
Dobra obczaiłem wszystko i wyszło na to że to facebook uporał się ze spamem tego typu po prostu. Wczorajsze posty wchodza normalnie, dzisiaj dodany ten sam post z wczoraj wchodzi bez reklamy. Dzięki Ci facebooku <3 pokerface

Co oni odwalili :O :O u mnie to samo a z linków na fb robiłem wszystkie wyświetlenia... Sad


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 04-10-2014 22:11

http://linkshrink.net/ref=f6ZnX < polecam tu przejść Facebook nie ma żadnych zastrzeżeń Tongue
Link do tematu > http://zarabiam.com/Temat-linkshrink-net-Kolejny-skracacz-98091


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 05-10-2014 00:25

Jest to samo. Tak samo shinkin. Probowalem wszystkiego. Spam z miniaturkami na fejsie odchodzi do lamusa.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 05-10-2014 08:42

No to bieda :/ Nie pozwolą zarobić innym pare groszy a sami zarabiają miliony eh...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - asderr - 05-10-2014 09:07

witam panowie który serwis nie zablokował jeszcze miniaturek? Smile będzie trzeba zmienić shorte... :/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 05-10-2014 09:19

Sprawdzalem kazdy serwis z miniaturkami. W grupach nie dziala, po prostu. W komentarzach i na fanpagach jeszcze dziala. Mowie jeszcze bo pewnie okroja wszystko. Na razie moje zarabianie w sieci sie skonczylo bo w 80% zarabialem na miniaturkach wlasnie. Jupi.

Mam jeszcze pewien pomysl odnosnie tego jak mozna to obejsc. Prawdopodobnie wiecej pracy troche ale jesli wypali to dam znac jak efekty. Dzis wieczor powinienem cos wiedziec.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - rBartek1 - 05-10-2014 10:26

Mam na to obejście, proste do stworzenia. Sam korzystam, jeśli jest ktoś chętny to mogę odsprzedać, bo tak ogólnie to konkurencja będzie Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - asderr - 05-10-2014 12:57

narazie korzystam z adf/ly i sam dodaje miniaturki ale wejście mizere w porównaniu z shorte... miejmy nadzieję że wszystko wróci do normy... Wink

edit: wogóle nie zalicza wejść a wejście w miniature przerzuca noramlnie do reklamy.... Sad co jest? Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 05-10-2014 13:50

Adfly ma troche zamula ze zliczaniem i staty odswiezaja sie co jakis czas a nie lajf jak na shortest. Co masz na mysli mowiac ze recznie dodajesz miniaturke ?