Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-09-2014 13:38

(22-09-2014 13:34)xjointmanx napisał(a):  Siemanko
Jako że chce spróbować swoich sił w Shorte to mam jedno pytanko kiedy oni realizują wypłaty (jakie dni) czy leci to z automatu jak mam wpisany adres pp?

Każdego 10 dnia miesiąca, ale zwykle jest lekkie opóźnienie ;] Tak, nie musisz nic zlecać, wysyłać, odsyłać, blabla. Jak masz wpisany adres PP to wszystko będzie z automatu.

Exclamation Jak nie masz konta, to mile widziana rejestracja z sygnatury Jerk2


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xjointmanx - 22-09-2014 13:40

(22-09-2014 13:38)mysc napisał(a):  
(22-09-2014 13:34)xjointmanx napisał(a):  Siemanko
Jako że chce spróbować swoich sił w Shorte to mam jedno pytanko kiedy oni realizują wypłaty (jakie dni) czy leci to z automatu jak mam wpisany adres pp?

Każdego 10 dnia miesiąca, ale zwykle jest lekkie opóźnienie ;] Tak, nie musisz nic zlecać, wysyłać, odsyłać, blabla. Jak masz wpisany adres PP to wszystko będzie z automatu.

Exclamation Jak nie masz konta, to mile widziana rejestracja z sygnatury Jerk2

Już konto założyłem Smile Jutro wkleję staty jak mi idzie zobaczymy co z tego wyjdzie pierwszy raz na będę zarabiał w taki sposób Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 22-09-2014 14:14

(21-09-2014 22:17)Kickster napisał(a):  Jedno ip to 4 unikalne wejscia zliczone przez shorte, sam tez sobie na dzien te 4 razy mozesz teoretycznie kliknąć, zlicza teoretycznie za samo pojawienie się napisu Skip Ad a nie za klikniecie, dziekuje dobranoc impreza

E to lipton straszny Undecided
Myślałem, że jak jedna osoba kliknie 100 różnych linków to zliczy wszystkie 100 Sad

I CAŁY MISTERNY PLAN... smutny


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - infin1ty - 22-09-2014 14:20

Panowie, działają wam karty lycamobile do weryfikacji facebooka?

Wracam po przerwie do spamowania i nie moge sobie nic zweryfikowac (a poprzednio zawsze lyca dzialala) i taki ... z zarabiania na dzis :C


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-09-2014 14:35

(22-09-2014 14:20)infin1ty napisał(a):  Panowie, działają wam karty lycamobile do weryfikacji facebooka?

Wracam po przerwie do spamowania i nie moge sobie nic zweryfikowac (a poprzednio zawsze lyca dzialala) i taki ... z zarabiania na dzis :C

Smsy nie dochodzą Wink
Swoją drogą mam pytanie : czy darmowe startery PLAY trzeba jakoś aktywować ? Na żadnym telefonie (ale to dość stare telefony) mi nie chcą działać (jestem pewien, że komóry są bez simlocka).


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jannowak - 22-09-2014 14:36

W jaki sposób można masować swoje linki z shorte ma fb. ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - infin1ty - 22-09-2014 15:09

polecicie coś zamiast lyca do weryfikacji ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-09-2014 20:48

(22-09-2014 14:35)mysc napisał(a):  mam pytanie : czy darmowe startery PLAY trzeba jakoś aktywować ? Na żadnym telefonie (ale to dość stare telefony) mi nie chcą działać (jestem pewien, że komóry są bez simlocka).

bo to prawdopodobnie startery z ta mala kartą bo one sa przeznaczone do modemów i routerów, bo ogolnie rzecz biorąc sa to startery z internetem, zeby taka karta Ci poszla jako normalna karta sim do smsow itd to musisz miec telefon z 3G, wiec jakis stary smartfon nawet, moze byc nokia z serii N czy cuś, no ogólnie wszystko co ma internet HSPA i szybsze


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - rc-shop - 22-09-2014 21:34

wypłacają ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 22-09-2014 21:51

(22-09-2014 21:34)rc-shop napisał(a):  wypłacają ?

Tak, nie zawsze punktualnie, ale wypłacają.