Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 21-09-2014 19:46

Widocznie masz wejścia z krajów o niższych stawkach.
https://shorte.st/payoutrates


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 21-09-2014 19:53

Boziu co ty linkujesz do litwy Rolleyes

odpowie ktoś na moje pytanie? : Jak to jest z tym naliczaniem Unikalnych ludzi. Jak w jednym miejscu dam x linków i jedna osoba w krótkim czasie je wszystkie otworzy to czy powinno mi to zaliczać jako x czy jako 1 (w sensie ilosc linków czy 1 osoba ile by nie klikala to liczy jako 1)?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 21-09-2014 22:17

(21-09-2014 19:53)osinex napisał(a):  Boziu co ty linkujesz do litwy Rolleyes

odpowie ktoś na moje pytanie? : Jak to jest z tym naliczaniem Unikalnych ludzi. Jak w jednym miejscu dam x linków i jedna osoba w krótkim czasie je wszystkie otworzy to czy powinno mi to zaliczać jako x czy jako 1 (w sensie ilosc linków czy 1 osoba ile by nie klikala to liczy jako 1)?

Jedno ip to 4 unikalne wejscia zliczone przez shorte, sam tez sobie na dzien te 4 razy mozesz teoretycznie kliknąć, zlicza teoretycznie za samo pojawienie się napisu Skip Ad a nie za klikniecie, dziekuje dobranoc impreza


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pitman - 21-09-2014 22:44

(21-09-2014 15:18)mysc napisał(a):  
(21-09-2014 14:50)evenixx napisał(a):  Witam, czy tylko mi dzisiaj stoją wejścia na shorte bo nawet moich klików nie zalicza ?

Czasem shorte zamula i zlicza kliki po jakimś czasie - dzisiaj zamula 4

EDIT : Ale po przyjrzeniu się sprawie dłużej, to opóźnienie jest około minuty, bynajmniej u mnie Wink Wyloguj się i zaloguj - możliwe, że masz zablokowane konto.

Mi właśnie też od jakiejś godziny przestało zliczać. Moich też nie liczy, a nie wchodziłem dzisiaj, więc powinno mi policzyć coś. Chyba chłopaki świętują siatkarzy. Mam nadzieję, że odmuli z nawiązką.

Edit:
Tak jak myślałem. Wszystko wróciło do porządku z wyrównaniem tamtych wejść co nie liczyło Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - maku151 - 22-09-2014 11:29

mam takie pytanko, czy to jest dalej n najbardziej opłacalny skracacz linków?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - lorkos - 22-09-2014 12:13

Nigdy się w to nie bawiłam ale czy można wykupić np 1000 wejść z allegro w dany link i mieć z tego kasę czy jest to zakazane ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-09-2014 12:23

(22-09-2014 11:29)maku151 napisał(a):  mam takie pytanko, czy to jest dalej n najbardziej opłacalny skracacz linków?

Zależy w jaki sposób zamierzasz promować linki. Do spamu najbardziej Wink Jeżeli masz FP to panuje opinia, że najlepszym wyborem będzie adf.ly (aczkolwiek ja cisnę tylko na shorte, chyba z sentymentu ;p).


(22-09-2014 12:13)lorkos napisał(a):  Nigdy się w to nie bawiłam ale czy można wykupić np 1000 wejść z allegro w dany link i mieć z tego kasę czy jest to zakazane ?

Zakazane, liczy się tylko naturalny ruch. Moim zdaniem nie ma co kombinować bo z reguły kończy się to banem.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 22-09-2014 13:28

W najbliższą środę shorte.st zwiększa stawkę za ruch z Polski.

Opisałem to na blogu:
http://tylkowsieci.pl/24-wrzesnia-shorte-zwieksza-stawke-na-ruch-z-pl/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xjointmanx - 22-09-2014 13:34

Siemanko
Jako że chce spróbować swoich sił w Shorte to mam jedno pytanko kiedy oni realizują wypłaty (jakie dni) czy leci to z automatu jak mam wpisany adres pp?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - YouAreKilled - 22-09-2014 13:37

(22-09-2014 13:34)xjointmanx napisał(a):  Siemanko
Jako że chce spróbować swoich sił w Shorte to mam jedno pytanko kiedy oni realizują wypłaty (jakie dni) czy leci to z automatu jak mam wpisany adres pp?

Automat 10-tego dnia każdego miesiąca.