Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Roro - 16-09-2014 08:57

Sądzę że dostaniemy co najwyżej po mordzie Jerk2


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MrvN - 16-09-2014 12:56

Mi odpisali z supportu: "PayPal admitted there's a bug on their side and it influenced more of their clients than just us. We're still hoping the payments will be processed as soon as possible. On our Facebook fan page we post the latest info fb.com/shortest.links."
A na fanpage'u takie info: "Chcielibyśmy przeprosić wszystkich, którzy nadal oczekują na przelewy, za zaistniałe opóźnienie. Jesteśmy tak samo zawiedzeni problemem w PayPalu jak Wy. Prosimy też osoby, które dostały wypłatę w terminie o podzielenie się feedbackiem w komentarzach pod postem. Pomożecie? Z góry dziękujemy."


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - patryk006 - 16-09-2014 14:14

Ja dostałem wypłatę punktualnie:

[Obrazek: HcPsAYj.jpg]

Jedyne co zaczyna mi przeszkadzać to coraz częściej zdarzające się problemy, w niedługich odstępach czasowych były:

2 awarie/zmiany w api przez co pół dnia nie działały mi linki
ostatnio coraz więcej linków zawiera wyskakujące okienka co dość mocno odbija się na popularności i klikalności shorte


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bielu243 - 16-09-2014 15:09

Cytat:Prosimy też osoby, które dostały wypłatę w terminie o podzielenie się feedbackiem w komentarzach pod postem. Pomożecie? Z góry dziękujemy.

Czyli mam rozumieć, że nawet Oni nie wiedzą co jest grane? daaa faq?!Sad


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bielu243 - 16-09-2014 16:32

Jakby co to troszeczkę pogrzebałem na forum i znalazłem post w, w którym jakiś typ pisze, że nie dostał wypłaty i odp. admina:

Cytat:I've said that I expected was resolved During the next 3 days, we will have a meeting with paypal to expedite the process, we can't do more than apologize, sorry ninja. I will make an official statement soon the problem is resolved.



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - YouAreKilled - 16-09-2014 16:55

Info od Kornela:
[Obrazek: Image%202014-09-16%20at%2011.01.59%20AM.png]


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MaciekZKS - 16-09-2014 17:17

Czekamy na kasę Wink Ciekawe czy zaliczą tylko tę do 10 września czy do dziś?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - YouAreKilled - 16-09-2014 17:35

(16-09-2014 17:17)MaciekZKS napisał(a):  Czekamy na kasę Wink Ciekawe czy zaliczą tylko tę do 10 września czy do dziś?

Wiadomo że do 10 września.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - patryk006 - 16-09-2014 18:22

Coś się zmieniło w payout rates ?, widzę max 2$ cpm, usa 1.64$ o.O


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 16-09-2014 20:41

Bo dolar 3.18 wiec jakos musza wyrownac