Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 14-09-2014 12:35

(14-09-2014 10:58)DeDariusz napisał(a):  Nie wiem jak co nie którzy robią tutaj po 500zł miesięcznie... :o

ja nie wiem jak robią po 40 dolarów na dzień


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - melu - 14-09-2014 13:07

(14-09-2014 11:42)Roro napisał(a):  
(14-09-2014 11:23)melu napisał(a):  Witam. Chcę się zarejestrować z czyjegoś refa. Od października bym sumiennie ruszył z rozsyłaniem linków. Jeśli ktoś chciałby zostać moim mentorem niech piszę na PW ( tylko i wyłącznie, podsyłajcie jakieś dowody wypłat itp żeby mnie zachęcić). Pozdrawiam.

(13-09-2014 13:03)Niepowaszny napisał(a):  Witam. Chcę się zarejestrować z czyjegoś refa. Od października bym sumiennie ruszył z rozsyłaniem linków. Jeśli ktoś chciałby zostać moim mentorem niech piszę na PW ( tylko i wyłącznie, podsyłajcie jakieś dowody wypłat itp żeby mnie zachęcić). Pozdrawiam.


Ktoś tu ma multi Lol Lol

nie multi, poprostu brak chęci pisania tego samego w kółko Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MaciekZKS - 14-09-2014 13:58

Kickster, pewnie mają albo duże fanpage, albo mnóstwo kont na facebooku i spam na grupach leci. Ja tam cieszę się z tych moich 7-8$ na miesiąc Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - DeDariusz - 14-09-2014 14:27

Chętnie posłucham jakiś innych pomysłów, fanpage na obecną chwile daje mi zarobić gdzieś koło 23-25 $ dolarów na miesiąc, ale jak uzyskać więcej?! Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - popekuni - 14-09-2014 14:35

A ja tam powoli zaczynam myśleć, że jest to SCAM


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Nupek369 - 14-09-2014 14:36

(14-09-2014 14:27)DeDariusz napisał(a):  Chętnie posłucham jakiś innych pomysłów, fanpage na obecną chwile daje mi zarobić gdzieś koło 23-25 $ dolarów na miesiąc, ale jak uzyskać więcej?! Smile

Mieć kilka fanpagy Lol

A ja mam pytanie odnośnie blokowania przez paypal, ktoś się domyśla dlaczego akurat tak się dzieje? Co to paypalowi przeszkadza?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 14-09-2014 15:11

bc.vc właśnie wypłacił zaległe, piątkowe wypłaty.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 14-09-2014 16:11

(14-09-2014 15:11)xsebax napisał(a):  bc.vc właśnie wypłacił zaległe, piątkowe wypłaty.

To dobry znak Wink Shortest nie wypłaca w weekendy, więc może w poniedziałek wszystko uregulują. Dobrze by było. A co do tych wypowiedzi, typu "zaczynam myśleć, że to scam" -> na razie warto wstrzymać się z tym. To nie pierwszy raz kiedy są jakieś tam problemy związane z wypłatami, z ogólnym działaniem serwisu. Poczekamy - zobaczymy. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Roro - 14-09-2014 16:42

Mam nadzieję że wypłacą bo 75$ oczekuje :/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bielu243 - 14-09-2014 16:48

Mi się zdaję, że już wszystko wróciło do porządku. Zresztą zobaczymy jutro Wink

Cytat:"Hi Ninja's!

First of all apologies for the delay.

Paypal is having problems, we still have payments to do, as soon as Paypal will fix it, will be made all the payments, keep calm, we hope that this will not take more 3 days. Thanks for understand!."

Info zamieszczone na forum shorte.st przez admina Wink.