Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Ballhaus - 11-09-2014 12:09

tez /;/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 11-09-2014 12:22

(11-09-2014 04:25)Kickster napisał(a):  ciekawe czy dzis beda srodki na paypalu, od razu trace motywację do działania jak wyplaty sie odbywaja w taki sposob -,-

PS. Przepis na idealnego skracacza ?
- zliczanie i działanie shorte.st
- inwazyjność i działanie reklam adf.ly
- wypłaty i czas ich realizacji shink.in

Jerk

Wypłaty na bc.vc też niczego sobie zawsze na czas Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 11-09-2014 13:18

(11-09-2014 11:44)Lucas napisał(a):  Też u was zmieniło się payment date na 2014-10-10?

Też, ale to dlatego, że 10.09 już minął. Nie sądzę, że przestali wypłacać. Moim zdaniem wypłacą, tylko szkoda, że nie w terminie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 11-09-2014 13:45

(11-09-2014 13:18)mysc napisał(a):  
(11-09-2014 11:44)Lucas napisał(a):  Też u was zmieniło się payment date na 2014-10-10?

Też, ale to dlatego, że 10.09 już minął. Nie sądzę, że przestali wypłacać. Moim zdaniem wypłacą, tylko szkoda, że nie w terminie.

Uświadomiłem sobie to ale trochę później niż jak pisałem post. Tak czy inaczej im się zdarza tak długo wypłacać, więc wystarczy poczekać. Niektórzy już dostali, więc to pewnie idzie jakimiś falami.

e/ Właśnie odpisali z sh.st, że te pieniądze, które zostały "ucięte" (które zniknęły kont), zostały przywrócone.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 11-09-2014 14:31

nie wiem jak oni to ogarniają ale mi od razu przechodzi motywacja jak jest cos takiego, 10ty to 10ty, jak sie nie wyrabiają to niech napiszą ze 12stego i będzie spokój, a nie ja sobie coś planuje a teraz nawet jak mi ta kasa dojdzie to i tak do piatku jej na koncie miec nie będę

dzisiaj nie robilem juz nawet spamu ze shorte i mam z 200 wejsc, niech spadają, jak dostanę wypłatę to sie ruszę dopiero


a z uwal.pl w jeden dzień Big Grin
[Obrazek: 489429wyplata_uwalto2.jpg]


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wns18 - 11-09-2014 15:48

Napisałem do nich kiedy otrzymam wpłatę Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 11-09-2014 20:52

i co odpisali Ci ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wns18 - 11-09-2014 23:07

Jeszcze nie ... ale mam nadzieję że do jutra się wyrobią bo weekend nadchodzi.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 11-09-2014 23:10

ja zrobilem manifest i nie wrzucam linkow od nich, uwal tez w c**ja wali bo zatrzymali przyrost kasy, trzeba chyba zainwestowac w fanpaga i z adf.ly zarabiać jak człowiek a nie bawic sie w te gowniane programy


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 12-09-2014 09:29

Panie i Panowie - sprawa wygląda tak :

"Niestety PayPal zablokował część naszych wypłat na 24h. Wypłaty powinny zostać wznowione wczoraj ok. godz. 16, co się nie stało. Jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy."

Ja nie rezygnuje i tak jak planowałem, od jutra jadę z dalej z shorte. Moim zdaniem to jakoś załatwią, choć z firm które znam tylko NEOBUX swojego czasu wygrał z PayPalem ;]