Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-09-2014 21:42

ale walą w ch**a z wypłatą Xpokerface do piątku mi nie dojdzie na konto bankowe nawet jak jutro wyplacą, bez przesady, jest 22:40


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 10-09-2014 21:43

Kickster, oni czasem wypłacali dzień później, lub nawet kilka, ale wypłacali.
A co do ucięcia kasy - też wam usunęli zarobek w poprzednim miesiącu z kilku dni?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-09-2014 22:03

k**wa jak kilka dni pozniej xD nie moga, ja musze miec na piatek kase xD

a co do zarobków to u mnie bez zmian, wszystko tak jak bylo i rosnie nadal bo kliki wchodzą

Moze mieliscie lewy trafic


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 10-09-2014 22:07

Nie, to raczej błąd z ich strony. Zresztą napisałem do supportu, wcześniej też pisałem w sprawie tej reklamy na zielonym tle, co było autopobieranie pliku, i jakoś to zdjęli (pewnie mnóstwo osób o to pisało do nich).

Poza tym nie raz była taka sytuacja, że np. 10-ego wypadał np. czwartek, oni mieli jakieś problemy do piątku, po czym napisali, że wysyłają pieniądze tylko w dni powszednie.. i przyszło dopiero na poniedziałek. Oby teraz tak nie było Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - venzer - 10-09-2014 22:37

Dobrze że cały czas trzymam się adfly-a bo jak bym miał się tak denerwować i nie dostać wypłaty za cały miesiąc roboty to była by załamkaWink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-09-2014 22:57

w zeszlym miesiacu byla pozno bo o 18stej godzinie, ale teraz myslalem ze w srodku tygodnia sie wyrobia z wypłatą normalnie jak ludzie..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 10-09-2014 23:39

Ja najpóźniej wypłatę dostałem po 3 dniach chyba Wink Ah, i naprawili już usterkę - pieniążki wróciły do salda, podobnie jak brakujące statystyki z kilku dni sierpnia.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 11-09-2014 04:25

ciekawe czy dzis beda srodki na paypalu, od razu trace motywację do działania jak wyplaty sie odbywaja w taki sposob -,-

PS. Przepis na idealnego skracacza ?
- zliczanie i działanie shorte.st
- inwazyjność i działanie reklam adf.ly
- wypłaty i czas ich realizacji shink.in

Jerk


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - DeDariusz - 11-09-2014 10:00

Też czekam na swoją pierwszą wpłatę, jakieś kokosy nie zarobiłem ale 15 $ piechotą nie chodzą Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 11-09-2014 11:44

Też u was zmieniło się payment date na 2014-10-10?