Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 02-09-2014 21:15

(02-09-2014 20:11)kochas124 napisał(a):  Witam. Czy u was też wyskakuje jakias strona z pobieraniem FLV player po wciśnięciu skip ad na shorte.st ?? W każdym linku skróconym przez shorte.st to samo.

Miałem to kilka razy. Tak randomowo to chyba każdemu się trafia.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - WazzaP - 03-09-2014 17:56

Kurcze no, za każdym razem to się pojawia po wciśnięciu Skip Ad, nie przenosi w ogóle do linku do którego ma przenosić, przez to dzisiaj strasznie mało osób weszło w link.. Zgłaszał to ktoś?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 03-09-2014 18:29

(03-09-2014 17:56)WazzaP napisał(a):  Kurcze no, za każdym razem to się pojawia po wciśnięciu Skip Ad, nie przenosi w ogóle do linku do którego ma przenosić, przez to dzisiaj strasznie mało osób weszło w link.. Zgłaszał to ktoś?

Zgłosiłem przed chwilą. No masakra - chyba nawet nie ma co postować po zaraz są komentarze pod postem o wirusach..;/

EDIT : W sumie nie każdy link taki jest. U mnie na FP nikt się nie skarży, więc puszczę jeszcze z dwie seryjki na grupach ;p


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - WazzaP - 03-09-2014 20:05

(03-09-2014 18:29)mysc napisał(a):  
(03-09-2014 17:56)WazzaP napisał(a):  Kurcze no, za każdym razem to się pojawia po wciśnięciu Skip Ad, nie przenosi w ogóle do linku do którego ma przenosić, przez to dzisiaj strasznie mało osób weszło w link.. Zgłaszał to ktoś?

Zgłosiłem przed chwilą. No masakra - chyba nawet nie ma co postować po zaraz są komentarze pod postem o wirusach..;/

EDIT : W sumie nie każdy link taki jest. U mnie na FP nikt się nie skarży, więc puszczę jeszcze z dwie seryjki na grupach ;p

Jeżeli dostaniesz jakieś info, to napisz od razu Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sojusznik - 03-09-2014 20:55

Też mam dziś podejrzanie mało wejść..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - peterg6 - 03-09-2014 21:35

U mnie wydaje się że w normie chociaż zauważyłem ze niekiedy też przekierowywuje na ta inna stronę


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 04-09-2014 08:23

(03-09-2014 20:05)WazzaP napisał(a):  
(03-09-2014 18:29)mysc napisał(a):  
(03-09-2014 17:56)WazzaP napisał(a):  Kurcze no, za każdym razem to się pojawia po wciśnięciu Skip Ad, nie przenosi w ogóle do linku do którego ma przenosić, przez to dzisiaj strasznie mało osób weszło w link.. Zgłaszał to ktoś?

Zgłosiłem przed chwilą. No masakra - chyba nawet nie ma co postować po zaraz są komentarze pod postem o wirusach..;/

EDIT : W sumie nie każdy link taki jest. U mnie na FP nikt się nie skarży, więc puszczę jeszcze z dwie seryjki na grupach ;p

Jeżeli dostaniesz jakieś info, to napisz od razu Smile

Podziekowali za zgloszenie i tyle Smile

Za to juz ktorys raz z rzedu odpowiadaja mi na kolejny dzien z samego rana Cool


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - noindyfikator - 04-09-2014 09:12

U mnie przez miesiąc nie naliczali pobrań, dziś wszedłem z ciekawości na konto i nagle 0,47 $...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Nupek369 - 04-09-2014 11:57

Jak nie uzbieram 5$ do wypłaty, to doliczą mi to na następny miesiąc? Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - WazzaP - 04-09-2014 12:01

(04-09-2014 11:57)Nupek369 napisał(a):  Jak nie uzbieram 5$ do wypłaty, to doliczą mi to na następny miesiąc? Big Grin

Tak.