Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2014 12:52

(22-08-2014 12:34)Assasinoo napisał(a):  Ryzyk fizyk Big Grin Ale nie wiem czy jest sens ryzykować, aż tak zależy Ci na shorte?Tongue

nie zależy ale bardzo łatwo sie tam kase zarabia, może przez to banują i zwijają manatki ;d shink.it niezły, srednio 1/6 ze wszystkich klikniec wchodzi, troche malo, ale są to pewnie unikalne wejscia przez co moze nie będą BANOWAC za zły trafik


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zarobiony_Koles - 22-08-2014 13:58

Możliwa jest opcja, że reklamodawcy powiedzieli im sorry i takiego traficu nie potrzebuję, a diametralna zmiana polityki to dla userów nie była by to najlepsza wiadomość i banują. Są to tylko moje przypuszczenia.

Jeżeli nie chcesz ryzykować alternatywą jest Shink.in, fart gorzej zalicza, ale tylko unikalne kliknięcia "Skip this Ad". ECPM jak w shorte, dzisiaj 2.6$ jutro 2.1 $..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2014 16:14

Odbanowali mi shorta ! :O Sprawdzcie swoje konta


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-08-2014 16:18

No właśnie mi też, myślałem, że odwołanie zadziałało, ale chyba wszytskim odblokowali.

A ty co Kickster, sprawdzales co 5 minut ?;p Jak się skapnąłeś ?;D Ja na komórce miałem zalogowane cały czas, i patrze, patrze a tu wejście dzisiaj weszło ;D To zaraz się na komputerze zalogowałem xD


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2014 16:19

co oni od**erdalaja to ja nie wiem xD i co teraz zaczne spamowac i moze za dwa dni znow locked ? xD


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-08-2014 16:23

Ja nie robie nic, dopóki mi nie odpiszą. Wyjaśniłem im dokładnie skąd biorę ruch i w jaki sposób. Nie chcę kolejnych nieporozumień.
Chyba, ze przez przypadek odblokowali te konta. Może ktoś się oparł o jakiś przycisk ?;D


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2014 16:27

No i niby odblokowali ale kliki stoją w miejscu, nawet sam sobie probowalem kliknac wszystko stoi zamrożone, nie wiem, dzis daje sobie z tym spokoj, a jutro zobaczymy, jak bedzie dzialac wszystko to zrobie spam kontrolny xd

mysc gdzie im pisales ? Bo mi nic nie odpisali.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 22-08-2014 17:02

Ja miałem rozmowę rozpoczętą w sprawie feedbacku i tak się ciągnęła, w tej rozmowie napisałem. Na forum również napisałem PM do admina, ale 0 odpowiedzi, a na ticketa w ciągu 3h ;] Dokończę rozmowę przez tego ticketa no i zobaczę co z tego wyjdzie...

Jest ktoś komu nie odblokowali konta ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 22-08-2014 17:34

Zczaiłem się tak ze dla smiechu chcialem sie zalogowac a tu weszlo xDD

Ej dostałem maila od nich
[Obrazek: 985614unloked.jpg]

chyba mozna to uznac za jakies oficjalne info. WYBACZAM Heart

edit:
po weekendzie dodadza wejscia w linki, szkoda tylko ze wszystkie usunalem po banie xD wiec za duzo nie bedzie. Moze im sie system po prostu posypał i te bany to niechcący ? Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 23-08-2014 00:02

czekam na odpowiedz ciagle juz 2dni.... jakie tickety?