Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 18-08-2014 18:41

W jakim sensie "uwalą" ? Obetną wypłatę ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 18-08-2014 18:52

Pewnie w sensie, że obniżą eCPM do murzyńskich stawek 0,1-0,5$ Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 20-08-2014 16:48

dzis zaczalem zarabiac po urlopie trzydniowym co widac na wykresie znacznie, teraz sie loguje i Usher accound is locked. I co teraz! Ktos mial podobną sytuację ? Czy powodem mogł być przeskok z 2 dolarów wczoraj na 10 w dniu dzisiejszym ? Ze sprawdzą ze traffic byl naturalny i odblokuja mi konto ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 20-08-2014 17:41

Raczej nie. A co wrzucałeś i gdzie ? Skąd masz ruch ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Lucas - 20-08-2014 18:34

Przyczyn może być mnóstwo. Np: wrzucałeś content niezgodny z regulaminem (wyrywkowo sprawdzają, ale np. na adfly na mnie trafili), możliwe też, że robiłeś pętle i takie inne.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 20-08-2014 21:17

No nie wrzucalem nawet erotyki z miesiac, same normalne strony i tylko facebook, zadnych refow sam na siebie itd, nie wiem o co chodzi.. napisalem im na support.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 20-08-2014 21:26

Daj znać co odpiszą


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 20-08-2014 22:27

ok, pochwale się napewno, zarejestrowałem sie na Shink.in tymczasowo


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 21-08-2014 13:29

Z tego co widzę na ich forum, to był jakiś mass ban. Sporo tematów wyrosło z pytaniem o powód bana. No ciekawy jestem co było powodem, przypuszczam, że ta erotyka.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 13:55

Więc zapraszam na Shink.in Sygna z reffem niżej :] A co do tematu, sam kiedyś dostałem bana i jakieś 40 dolarków sraciłem, ale się pogodziłem z tym i żyję dalej..