Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pole - 13-02-2014 21:08

Ja bym nie kombinował z wymianą linków,botami,reputami za skip ad bo stawki wam zmniejszą.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - ZbysiuK - 14-02-2014 00:56

Powie mi ktoś w jaki sposób mam na tej stronie usunać niepotrzebny mi skrócony link ? czy nie da się ?!


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - explrlz - 14-02-2014 09:01

(13-02-2014 21:08)Pole napisał(a):  Ja bym nie kombinował z wymianą linków,botami,reputami za skip ad bo stawki wam zmniejszą.

Nigdzie nie jest napisane że wymiany są zabronione Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pole - 14-02-2014 13:45

No ale mogą obniżyć stawki ..

Wstawia ktoś może linki na Fb bo u mnie blokuje wszystkie Linki ze shorte smutny Nic dziś nie zarobie
ma ktoś tak ? Jak wie jak to obejść to niech napisze Pw lub w temacie .
[skracanie przez tnij itp. nic nie daje!]


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 15-02-2014 09:45

Ja mam sposób na zarabianie Smile około 5$ na dzień - bez bota itd. Legal


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 15-02-2014 10:27

A ja mam inne pytanie, czy ten skracacz lub może ktoś zna inny który pokazuje statystyki zarobków od razu jak ktoś wejdzie nie trzeba czekać na aktualizacje statystyk?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaro225 - 15-02-2014 15:54

Ten pokazuje od razu.
Czasami zdarzają się awarie statystyk i aktualizują się po jakimś tam czasie, ale zazwyczaj od razu pokazuje.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bbr - 19-02-2014 15:46

(15-02-2014 09:45)Szalony napisał(a):  Ja mam sposób na zarabianie Smile około 5$ na dzień - bez bota itd. Legal

Podpowiedz dam ci reputa.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - DamianXIX - 21-02-2014 21:18

ponad 4600 wyswietlen na hitleapie a na shortenie zaliczone 195 ? 38centow zarobione ahhh coz za potega Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xardas1020 - 21-02-2014 23:00

czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak podać e-mail paypal by wypłata została zlecona
bo gdy w setings podaję metodę jako paypal i adres e-mail i zapisuję go to po wyjściu i powrocie do setings pola wszystkie mam puste