Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania i odpowiedzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: illysms (/Forum-illysms-382)
+---- Wątek: Pytania i odpowiedzi (/Temat-Pytania-i-odpowiedzi-82019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Pytania i odpowiedzi - AseTgyh - 18-12-2013 23:15

Jak ma korzystać z Icharge czy Easysub skoro zadne z nich nie działa?> hahha


RE: Pytania i odpowiedzi - sajmon1990 - 18-12-2013 23:23

A to spoko, myślałemm, że to jakieś powiązanie z es ; p


RE: Pytania i odpowiedzi - Symbian - 19-12-2013 00:08

UWAGA
to jest easy na 100% oni zrobili easysub 2 tylko ze tym razem chcą zarobić dużo więcej kasy...a takich rzeczy nie mogli by wprowadzić w istniejącym ES bo by sie ludzie oburzyli... oni nie zaliczają leadów w czacie rzeczywistym... tylko jak ktoś wypelni ofertę to illysms czeka 2 godziny i przez ten czas czekają czy się ktoś wypisze z subskrypcji czy nie...dzięki czemu oni chcą z 1 leada nie zarobić tych 2 czy 3zl.. tylko 20-30zl bo pewnie tyle dostaną od operatorow za ciągłą subskrypcje.. nie chcą tracić kasy na userów którzy się wypisali z subskrypcji... kiedys ES o tym pisalo ze mają duze straty bo duzo osob się wypisuje odrazu z subskrypcji... przypadek? nie sądze.. a ta babka jest tylko po to żeby nie wzbudzać podejrzeń. Ściema jak h*j.
Easy stwierdziło lub tez zaczęło mieć straty bo pewnie zarobek z 1 leda bym mniejszy niz nam placili... wczesniej im się to wyrównywało bo duzo osob mialo stawki 2,3zl..a pod koniec ich prawie kazdy mial stawkę minimum 5zl... oni nie mogli wprowadzic przez to zadnych zmian więc im się to przestalo oplacac.. lepiej bylo im upaść i otworzyć coś nowego gdzie znow bedą zarabiać dużo więcej kasy. i tak debile sie lapią i zaczynają tam zarabiać bezmózgi beka
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Lol


RE: Pytania i odpowiedzi - MankuT - 19-12-2013 00:08

Kiedy można liczyć na nowe programy m.in. pliki ? Dopiero po nowym roku ?


RE: Pytania i odpowiedzi - Myg - 19-12-2013 00:14

(19-12-2013 00:08)Symbian napisał(a):  UWAGA
to jest easy na 100% oni zrobili easysub 2 tylko ze tym razem chcą zarobić dużo więcej kasy...a takich rzeczy nie mogli by wprowadzić w istniejącym ES bo by sie ludzie oburzyli... oni nie zaliczają leadów w czacie rzeczywistym... tylko jak ktoś wypelni ofertę to illysms czeka 2 godziny i przez ten czas czekają czy się ktoś wypisze z subskrypcji czy nie...dzięki czemu oni chcą z 1 leada nie zarobić tych 2 czy 3zl.. tylko 20-30zl bo pewnie tyle dostaną od operatorow za ciągłą subskrypcje.. nie chcą tracić kasy na userów którzy się wypisali z subskrypcji... kiedys ES o tym pisalo ze mają duze straty bo duzo osob się wypisuje odrazu z subskrypcji... przypadek? nie sądze.. a ta babka jest tylko po to żeby nie wzbudzać podejrzeń. Ściema jak h*j.
Easy stwierdziło lub tez zaczęło mieć straty bo pewnie zarobek z 1 leda bym mniejszy niz nam placili... wczesniej im się to wyrównywało bo duzo osob mialo stawki 2,3zl..a pod koniec ich prawie kazdy mial stawkę minimum 5zl... oni nie mogli wprowadzic przez to zadnych zmian więc im się to przestalo oplacac.. lepiej bylo im upaść i otworzyć coś nowego gdzie znow bedą zarabiać dużo więcej kasy. i tak debile sie lapią i zaczynają tam zarabiać bezmózgi beka
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Lol

Pisze się ch*j Lol

Jak na razie lepszej alternatywy nie ma. Fires które nie ma doładowań + zaliczanie leadów dużo gorsze niż na Illy. Dopóki wypłacają kasę to dla mnie najlepsze wyjście, jak przestaną płacić, nie będziemy już dalej zarabiać, Easy już nas nauczyło Smile

Swoją drogą to Illy ma bardzo ładne i na dodatek ciekawsze niż na Fires programy.

@edit:

Wypłata zlecona, zobaczymy kiedy będzie na koncie Big Grin


RE: Pytania i odpowiedzi - elbowndg - 19-12-2013 01:58

(19-12-2013 00:14)Myg napisał(a):  Jak na razie lepszej alternatywy nie ma. Fires które nie ma doładowań + zaliczanie leadów dużo gorsze niż na Illy.

po czym wnioskujesz ze na fires jest gorsze zaliczanie leadów? Jakoś ja mam konwersje na fires średnią w miesiącu ponad 10% co jest wysoką liczbą. A na illy? na tych samych niszach 700UV i ani jednego leada, więc ja mogę to samo powiedziec o illy, wrocilem szybko z powrotem na fires i mi tam dobrzeWink


RE: Pytania i odpowiedzi - aero2 - 19-12-2013 02:42

Programy mają ładne, ale nic poza tym, zaliczanie wejść i leadów to jakaś pomyłka.

Może jakby dali te 4.50 zł jak wszędzie w standardzie to jeszcze by przeszło.


RE: Pytania i odpowiedzi - MankuT - 19-12-2013 02:46

Przetestuję, przepracuje całą noc, zobaczę jaka będzie konwersja.


RE: Pytania i odpowiedzi - QuatZo - 19-12-2013 06:59

Aero, napisz do nich maila, mi podwyższyli wszędzie na 4,5PLN.


RE: Pytania i odpowiedzi - Myg - 19-12-2013 08:36

(19-12-2013 01:58)elbowndg napisał(a):  po czym wnioskujesz ze na fires jest gorsze zaliczanie leadów? Jakoś ja mam konwersje na fires średnią w miesiącu ponad 10% co jest wysoką liczbą. A na illy? na tych samych niszach 700UV i ani jednego leada, więc ja mogę to samo powiedziec o illy, wrocilem szybko z powrotem na fires i mi tam dobrzeWink

Bo mi gorzej zaliczało na tej samej niszy...700UW na Fires i 700UW Illy to różnica 5-6leadów przewagi dla IllySMS Smile