Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania i odpowiedzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: illysms (/Forum-illysms-382)
+---- Wątek: Pytania i odpowiedzi (/Temat-Pytania-i-odpowiedzi-82019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Pytania i odpowiedzi - hunterpl444 - 30-12-2013 22:50

Ja jeżeli obiecanej kasy do jutra nie będę miał wstrzymuję się z zarabianiem w tym serwisie. Każdemu trzeba dać szansę ale nie lubię jak ktoś bawi się w kotka i myszkę


RE: Pytania i odpowiedzi - kruszq - 30-12-2013 22:51

I co że Wam leady wpadają lepiej niż na fires?

Serwis prawdopodobnie przestał wypłacać, robi identycznie jak ES, nie odpisują i olewają użytkowników. Maile mają głęboko gdzieś, obietnic nie dotrzymują a kasy z wypłat z tamtego poniedziałku nie ma nadal.

Nie ma co, przestałem promować i czekam na serwis od Firecash a w międzyczasie przenoszę się na freebiz.


RE: Pytania i odpowiedzi - msz199 - 30-12-2013 22:58

To było jedynie moje spostrzeżenie , promowałem ten serwis dwa dni i rownież dziś przestałem dopóki pieniądze się nie pojawią .


RE: Pytania i odpowiedzi - Tyrkijt - 30-12-2013 22:59

(30-12-2013 22:51)kruszq napisał(a):  I co że Wam leady wpadają lepiej niż na fires?

Serwis prawdopodobnie przestał wypłacać, robi identycznie jak ES, nie odpisują i olewają użytkowników. Maile mają głęboko gdzieś, obietnic nie dotrzymują a kasy z wypłat z tamtego poniedziałku nie ma nadal.

Nie ma co, przestałem promować i czekam na serwis od Firecash a w międzyczasie przenoszę się na freebiz.


Jaki serwis od Firecasha? :O


RE: Pytania i odpowiedzi - kruszq - 30-12-2013 23:20

http://zarabiam.com/Temat-Podsumowanie-2013r-Plany-na-2014r-82662

Było wcześniej.


RE: Pytania i odpowiedzi - GreenMachine - 30-12-2013 23:36

Specjalnie konto w mbanku zalozylem by wyplacic, a tu chyba gówno.


RE: Pytania i odpowiedzi - hunterpl444 - 30-12-2013 23:45

Adrianno kiedy obiecane wypłaty. I dlaczego wiszą co nie którym leady np mnie. W piątek dwa w sobotę jeden


RE: Pytania i odpowiedzi - kruszq - 30-12-2013 23:47

Są online, niech odpiszą co z wypłatami ze świąt które miały dzisiaj wyjść oraz przelewami z tamtego poniedziałku.



Typowe. Posiedzieli, przejrzeli temat i poszli. Dla mnie to to samo co easysub i mam nadzieję że temat wyląduje szybko w odpowiednim dziale.


RE: Pytania i odpowiedzi - nettoman - 31-12-2013 15:20

Pani Adrianno, w regulaminie programu EasySub (ktory nie wyplacil mi blisko 400 PLN!) widnialy dane takiej oto firmy:
Atomicadence Poland LLC
Harvard Business Services, Inc.
16192 Coastal Highway
Lewes, DE 19958

a Wasza obecna domena pp.illysms.pl (podobnie zreszta jak i pp.easysub.pl) zarejestrowana jest na adres:
Harvard Business Services, Inc.
16192 Coastal Highway
Lewes, DE 19958

Robi sie goraco, prawda? Trzeba miec tupet, zeby zwinac interes, powrocic szybciotko pod inna nazwa i znowu w ten sam sposob okradac ludzi. Nawet, jesli teraz wyplacicie zalegla kase, to i tak to tylko kwestia czasu, kiedy znowu zwiniecie Wasz aktualny biznes, wiec mam nadzieje, ze ludzie nie beda juz tak naiwni tym razem i szybko przestana Was promowac!


RE: Pytania i odpowiedzi - Myg - 31-12-2013 15:27

(31-12-2013 15:20)nettoman napisał(a):  Pani Adrianno, w regulaminie programu EasySub (ktory nie wyplacil mi blisko 400 PLN!) widnialy dane takiej oto firmy:
Atomicadence Poland LLC
Harvard Business Services, Inc.
16192 Coastal Highway
Lewes, DE 19958

a Wasza obecna domena pp.illysms.pl (podobnie zreszta jak i pp.easysub.pl) zarejestrowana jest na adres:
Harvard Business Services, Inc.
16192 Coastal Highway
Lewes, DE 19958

Robi sie goraco, prawda? Trzeba miec tupet, zeby zwinac interes, powrocic szybciotko pod inna nazwa i znowu w ten sam sposob okradac ludzi. Nawet, jesli teraz wyplacicie zalegla kase, to i tak to tylko kwestia czasu, kiedy znowu zwiniecie Wasz aktualny biznes, wiec mam nadzieje, ze ludzie nie beda juz tak naiwni tym razem i szybko przestana Was promowac!

Moim zdaniem Zarabiam.com powinno sprawdzać te wszystkie serwisy. Żeby warunkiem własnego działu było podanie WSZYSTKICH danych.