Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana typu bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Zmiana typu bloga (/Temat-Zmiana-typu-bloga-81894)



Zmiana typu bloga - Sh4ker - 15-12-2013 14:35

Witam posiadam bloga do PPA, ma on około 400Uu dziennie. Oraz wpadają z niego dniówki 0.80$-4$, czy warto wymienić linki na PPI. Dopiero niedawno usłyszałem o Pay Per Instal oraz zastanawia mnie to czy by nie zmienić tych linków, na pewno podniosło by konwersję i może nawet by były większe zarobki. Możecie mi doradzić co mam zrobić, oraz jak już zmieniać to na jaki serwis najlepiej Smile.


RE: Zmiana typu bloga - bodek7654 - 15-12-2013 17:09

(15-12-2013 14:35)Sh4ker napisał(a):  Witam posiadam bloga do PPA, ma on około 400Uu dziennie. Oraz wpadają z niego dniówki 0.80$-4$, czy warto wymienić linki na PPI. Dopiero niedawno usłyszałem o Pay Per Instal oraz zastanawia mnie to czy by nie zmienić tych linków, na pewno podniosło by konwersję i może nawet by były większe zarobki. Możecie mi doradzić co mam zrobić, oraz jak już zmieniać to na jaki serwis najlepiej Smile.

napewno bedzie wieksza konwersja bo bedzie im sie wydawac ze instaluja hacka czy co tam i dasz , tylko musialbys zrobic im maly tutorial jak to zrobic


RE: Zmiana typu bloga - Sh4ker - 15-12-2013 19:23

No tak ale czy mi się to opłaci, ale i tak dzięki za rade do instrukcji Lol.


RE: Zmiana typu bloga - Earner1980 - 18-12-2013 08:40

Stawki do PPI są dosyć małe, na Twoim miejscu zostałbym jednak na PPA .


RE: Zmiana typu bloga - ZAGUBIONY - 19-12-2013 13:03

Ja proponuję zostać w PPA, a jak dobrze pokombinujesz to będzie to wyglądało tak jak w PPI, co za tym idzie zwiększy się konwersja a stawki zostaną nadal wysokie.


RE: Zmiana typu bloga - logitech5 - 20-12-2013 20:20

Nie oplaca sie, zostan przy tym czym masz