Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział dla starterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział dla starterów (/Temat-Dzial-dla-starterow-81880)



Dział dla starterów - asiorek - 15-12-2013 01:24

Siemka, wpadłem na taki pomysł myślę, że przydatny,a mianowicie dział na darmowe startery. W dziale darmówki robi sie syf bo raz w próbkach raz w gadżetach dodają tematy z własnie starterami. Startery dla myślę 40% grona tego forum może i nawet więcej to kluczowa rola, i fajnie by był mieć je pod ręką Smile Myślę, że nie było by bałaganu w próbkach jak i gadżetach bo wszystko miało by swoje miejsce..

Co o tym myślicie?


RE: Dział dla starterów - Admin - 15-12-2013 10:53

Jasne, tylko po co dział na coś co można napisać w jednym czy dwóch tematach.
A jak już widzisz taki temat to jest przycisk [Obrazek: postbit_report.gif] i po problemie.


RE: Dział dla starterów - Majka - 15-12-2013 10:56

(15-12-2013 01:24)asiorek napisał(a):  Siemka, wpadłem na taki pomysł myślę, że przydatny,a mianowicie dział na darmowe startery. W dziale darmówki robi sie syf bo raz w próbkach raz w gadżetach dodają tematy z własnie starterami. Startery dla myślę 40% grona tego forum może i nawet więcej to kluczowa rola, i fajnie by był mieć je pod ręką Smile Myślę, że nie było by bałaganu w próbkach jak i gadżetach bo wszystko miało by swoje miejsce..

Co o tym myślicie?

Chyba za wygodny jesteś Tongue
Zawsze możesz użyć opcji szukaj.
Jestem na nie Tongue ale powodzonka w realizacji pomysłu


RE: Dział dla starterów - poczmail - 15-12-2013 11:08

Nie popadajmy w skrajność z tymi starterami. Wink Kto chce bez problemu odnajdzie się w tym, co aktualnie oferuje dział z darmowymi próbkami, gadżetami.


RE: Dział dla starterów - asiorek - 15-12-2013 11:10

no dobra moze troche przesadziłem Jerk2
To moze chociaż uzgodzić jeden z tych dwóch działów był od starterów czyli np do gadzetów tylko wrzucac tematy ze starterami i już Smile


RE: Dział dla starterów - Admin - 15-12-2013 14:36

(15-12-2013 11:10)asiorek napisał(a):  no dobra moze troche przesadziłem Jerk2
To moze chociaż uzgodzić jeden z tych dwóch działów był od starterów czyli np do gadzetów tylko wrzucac tematy ze starterami i już Smile

Chciałbym mieć w życiu realnym i internetowym takie problemy i dylematy jak Ty HeartHeartimpreza


Odp: Dział dla starterów - asiorek - 15-12-2013 15:59

Poprostu mialem pomysl, wbilem w dzial odpowiedzialny za tego typu sprawy i napisalem Big Grin

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2