Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Usuwanie swoich postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Usuwanie swoich postów (/Temat-Zamkniety-Usuwanie-swoich-postow-8186)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Usuwanie swoich postów - joke16 - 05-06-2010 00:01

Można by dodać, aby każdy użytkownik mógł usunąć swój post, ale tylko wtedy kiedy jeszcze nikt nie odpowiedział np. w tym temacie http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=7970&pid=85099#pid85099 mógłbym usunąć posta w takiej sytuacji ale gdy ktoś już odpowie nie można usunąć bo by były problemy. Podsumowując chciałbym aby była dodana opcja by każdy mógł usunąć swojego posta jeżeli nikt na niego jeszcze nie odpowiedział czyt. jest ostatni w wątku.


RE: Usuwanie swoich postów - SZAFI - 05-06-2010 00:10

No mogło by coś takie być w sumie...


RE: Usuwanie swoich postów - paskur - 05-06-2010 09:36

No spotkalem sie na wielu forach , jest to ciekawe i czasami sie przydaje


RE: Usuwanie swoich postów - Dominator - 05-06-2010 09:39

Ja też jestem za tym, jest to na GTAONLINE.PL


RE: Usuwanie swoich postów - BartuS - 05-06-2010 09:59

Jestem za. Nie było by już postów "DELETE" Modzi mieliby mniej roboty, a my większą władzę nad swoimi postami


RE: Usuwanie swoich postów - SZAFI - 05-06-2010 10:56

Po czekajmy na decyzje banana Tongue


RE: Usuwanie swoich postów - Magnus - 05-06-2010 16:08

Jestem za przydało by się takie coś bo np. raz napisałem 2 takie same ;p więc musiałem pisac do moderatora.


RE: Usuwanie swoich postów - Yanke$ - 05-06-2010 17:00

Pomyślmy też o innych sytuacjach, kiedy post zawiera np. coś obraźliwego. Myślę, iż jednak opcja kasowania postów powinna pozostać zablokowana. Wystarczy pomyśleć, zanim się napisze coś głupiego, a nie stosować zasadę 'język wyprzedził rozum'.


RE: Usuwanie swoich postów - Tech - 05-06-2010 20:29

Dokładnie tak jak Yanke$ pisze. Zrobi się jeszcze większe zamieszanie, więc jestem na nie. My (w sensie tutorzy) też nie mamy takiej opcji i jakoś żyjemy Tongue


RE: Usuwanie swoich postów - DraQo^^ - 05-06-2010 20:42

Jestem za !