Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk (/Temat-Poradnik-facebook-pasja-fani-zysk-81682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - pepopepko - 12-12-2013 21:37

Super poradnik, natchnął mnie do działaniaTongue


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - malpa2 - 12-12-2013 22:34

Pobrałem i jutro na pewno poczytam Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - mlekoju - 12-12-2013 23:28

Reput poszedł, pobranie też i już zakończone Smile

Czas na lekturę Jerk2


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - AnnaKa - 12-12-2013 23:44

Bardzo fajnie że podzieliłeś się wiedzą za darmo Smile Przeczytałem wszystko i powiem że dowiedziałem się jednej fajnej rzeczy resztę wiedziałem ale to może dlatego , że interesuję się tematem od dłuższego czasu Smile Szkoda tylko że reklama na facebooku jest taka droga bo ci fani z allegro są nic nie warci... 60 zł wydałem i 0 odzewu Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - poczmail - 13-12-2013 14:43

Bo ludzie nabijają tych fanów z systemów wymiany tudzież botami, czy innymi sposobami w żaden sposób nie mającymi realnej wartości dla jakiegokolwiek fanpage'a.


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - patulsky1337 - 14-12-2013 00:14

Nie doczekałeś się recenzji? Może jestem zwykłym użytkownikiem jednak napiszę ów taką gdyż poradnik jest świetny i jej godny. Big Grin

Wszystko jest super opisane, łatwe do czytania i przystępne dla użytkownika. Poznawanie nowych form prowadzenia fanpage'a i zarabiania na nim nie nudzi, po prostu chce się dalej czytać. Poradnik równie dobry dla zielonych jak i już trochę wtajemniczonych w tą metodę zarobku. Wszystkie ważne rzeczy, które są niezbędne do utworzenia dobrego FP, zostały uwzględnione co stanowi kolejny plus.

Poradnik na pewno byłby warty swojej ceny, gdyby był na sprzedaż- sądzę, że nikt by nie pożałował zakupu.

( PS Sam zacząłem działać w kierunku FP, minął jeden dzień i już mam prawie 100 prawdziwych lajków Smile )


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - mlekoju - 14-12-2013 14:43

Jedno pytanie do łączenia profilowego z tłem, ta storna co podałeś w poradniku trochę inaczej działa ;/

Zdjęcia nie nachodzą dobrze na siebie, bo jest większe przesunięcie, chyba, że coś źle robię.


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - BajdeQ - 14-12-2013 21:56

Poradnik na prawdę świetny i dodatkowo za free, dzięki! Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - toonwie - 15-12-2013 15:43

Kocham ludzi którzy dają takie dzieła za free aż mnie motywuje żeby coś napisać za free, ale na 100% nie będzie takie dobre jak to Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - poczmail - 15-12-2013 16:51

(14-12-2013 14:43)mlekoju napisał(a):  Jedno pytanie do łączenia profilowego z tłem, ta storna co podałeś w poradniku trochę inaczej działa ;/

Zdjęcia nie nachodzą dobrze na siebie, bo jest większe przesunięcie, chyba, że coś źle robię.



Strona działa jak powinna, przynajmniej u mnie. Wink Wspominał też o niej Zły Szeląg w swoim poradniku o łączeniu zdjęć profilowych z tłem - http://zarabiam.com/Temat-FACEBOOK-Powiaz-zdjecie-w-tle-i-profilowe-76871. Smile