Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeśli grasz w jakąkolwiek grę przeglądarkową lub MMO to zajrzyj koniecznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Jeśli grasz w jakąkolwiek grę przeglądarkową lub MMO to zajrzyj koniecznie (/Temat-Jesli-grasz-w-jakakolwiek-gre-przegladarkowa-lub-MMO-to-zajrzyj-koniecznie-81269)



Jeśli grasz w jakąkolwiek grę przeglądarkową lub MMO to zajrzyj koniecznie - Captain - 05-12-2013 02:38

Witam

Oferuję obsługę kont w grach online, oraz levelowanie postaci w grach MMO. Po prostu dajesz mi dostęp do konta i piszesz co i jak ma być. Mogę podexpić postać w dowolnej grze MMO, wydać jakieś polecenia w grze przeglądarkowej i tym podobne.

Uwaga! Oferta jest szczególnie korzystna dla osób które grają w gry typu Plemiona albo Travian, ponieważ mam w zwyczaju siedzieć w necie w godzinach nocnych, często nawet do piątej albo szóstej rano, kiedy wy śpicie, więc mogę wysyłać jakieś ataki farmiące, kilkać polecenia rozbudowy i tym podobne w godzinach nocnych.

Levelowanie postaci w grach MMO na bazie klienta będzie dostępne dopiero od połowy w grudnia ponieważ korzystam teraz z internetu który nie umożliwia mi ściągania dużych plików, liczących kilka GB (nie dotyczy World of Tanks, bo to już mam ściągnięte i sam gram). Więc póki co głownie gry odpalane przez przeglądarkę.


Płatności na PayPal.

Stawki do ustalenia. Cena zależy głownie od czasu który mam poświęcić na wykonywania zadania oraz tego czy muszę grę ściągać czy też nie.

Zainteresowani pisać PW.


Jeśli grasz w jakąkolwiek grę przeglądarkową lub MMO to zajrzyj koniecznie - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.