Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przygoda z fejsem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przygoda z fejsem (/Temat-Przygoda-z-fejsem-80952)



Przygoda z fejsem - Kazio_Odlotowy - 30-11-2013 23:03

Witam. Zakładam nowy dziennik (stary można usunąć), ponieważ mam zamiar skupić się tylko i wyłącznie na facebooku. Miałem ponad miesiąc przerwy (brak motywacji) i teraz chciałbym to nadrobić. Mam nadzieję, że tym razem będę to ciągnął cały czas i nie poddam się po tygodniu Smile

Prowadzę fanpage tematyczny, dzisiaj doszło około 100 nowych "lubię" (wcześniejszy stan 180-190, nie pamiętam dokładnie). Cieszy mnie, że moje posty poza tym, że są wyświetlane przez ludzi to dodatkowo otrzymują lajki Smile Na 6 postów dzisiaj razem otrzymałem 19 lajków i 1 udostępnienie. Mam nadzieję, że przyrost lajków będzie napędzał kolejny przyrost lajków.

Aktualnie skupiam się tylko na jednym fanpage'u, może w przyszłości zacznę z kolejnymi. Tymczasem to by było na tyle, trzymajcie za mnie kciuki. Pozdro! Tongue


RE: Przygoda z fejsem - Avible - 30-11-2013 23:26

Facebook ma fajny potencjał zarobkowy tylko trzeba dobrze wymierzyć w czas kiedy jest jakaś moda. Wink


RE: Przygoda z fejsem - Lesek - 01-12-2013 10:38

Jestem zielony w temacie, za co możemy otrzymać pieniądze na fanpage?
Wiem tylko o sprzedaży takich kont na allegro dajmy na to, reklamy(ale takie ręczne) ewentualnie wykorzystywanie masy ludzi na fanpage(do klikania gdzieś tam, wysyłania sms'ów etc.) ale to raczej mało efektywne.

Pozdrawiam


RE: Przygoda z fejsem - Terror - 01-12-2013 13:02

Dodatkowo można jakieś koszulki sprzedawać i gadżety.
Jest profil mirka sprzedawcy i hajsy zgarnia na naklejkach Tongue


RE: Przygoda z fejsem - Kazio_Odlotowy - 01-12-2013 23:54

Kolejny dzień.
6 nowych postów.
57 polubień strony
26 polubień dzisiejszych postów + kilka polubień poprzednich postów (razem 39 polubień wczorajszych postów, czyli +20), więc myślę, że nie najgorzej :>


RE: Przygoda z fejsem - callbux - 07-12-2013 14:54

z face mozna dobrze zarobic na wlasnym fanpage


Przygoda z fejsem - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.