Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja na Android (Pytanie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Aplikacja na Android (Pytanie) (/Temat-Aplikacja-na-Android-Pytanie-80904)



Aplikacja na Android (Pytanie) - AnnaKa - 30-11-2013 14:49

Witam Was, mam pytanie czy potrzebowałby Ktoś z Was aplikację na system Android?

Osobiście byłbym w stanie zrobić taką ale zwykła przegłdarka i strona Easy podpięta. Aczkolwiek wiadomo że za free. Jednak liczę się z tym że byście się bali że to jakiś wirus czy coś. Dlatego proszę pisać tu kto byłby zainteresowany a ja bym napisał do EasySub że są chętni o czy byłaby możliwość załatwienia oficjalnie czegoś takiego. Proszę swoje opinie pisać w temacie.

Pozdrawiam Smile


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - Symbian - 30-11-2013 15:02

Zrób Big Grin


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - acrossv13 - 30-11-2013 15:24

Jasne że chętni Smile


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - AnnaKa - 30-11-2013 15:27

Ok dwie osoby to już ok. Nie oczekujcie apki jakiejś bóg wie co tylko jak pisałem zwykła przeglądarka Smile Dziś będzie za free. Żeby nie było sam skan starczy?


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - Symbian - 30-11-2013 15:31

Ma tylko chodzić i nie zabierać mi hajsu z konta Big Grin


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - AnnaKa - 30-11-2013 15:34

Spokojnie. Nie wydymałem nigdy żadnego faceta i nie mam zamiaru Big Grin Sprawdzicie sami. Ja właśnie z takiej apki teraz pisze na forum Smile

Przepraszam za Dubel , zapraszam : http://zarabiam.com/Temat-Darmowa-Aplikacja-EasySub-Android-Nieoficjalna-80906 i proszę o zamknięcie tematu.


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - meff77 - 07-12-2013 15:29

to na kiedy apka bedzie gotowa ?


RE: Aplikacja na Android (Pytanie) - acrossv13 - 07-12-2013 18:03

@up Ciekawe które to już multi konto Smile

Apka już jest ...