Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi (/Temat-Moj-kanal-youtube-wkrecanie-ludzi-80899)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - wasia90 - 12-12-2013 00:03

Kostium na świąteczne filmiki jest właśnie tworzony Wink

Tak, akcja się dzieje w Gdańsku


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - kleomenes - 12-12-2013 00:23

Ja na Twoim miejscu uważał bym z tym straszeniem.
Z jednej strony fajny pomysł i mnie osobiście podobają się takie akcje ale do tego trzeba mieć wyczucie, że tak powiem Big Grin
Idąc z dziewczyną późną porą raczej nie zastanawiał bym się czy Ty sobie jaja robisz wyskakując z uliczki czy coś...
Trafisz na nieodpowiedniego człowieka i możesz stracić nie tylko zapał Smile Mimo wszystko powodzenia.


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - Restiv - 13-12-2013 22:44

powodzenia Wink obyś jak najszybciej widzów zdobywał Wink




RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - blendsky - 17-12-2013 15:54

Dokładnie mam takie samo zdanie jak @kleomenes.
Trzeba uważać. Kanał moim zdaniem będzie podobny do kanałów topowych żartownisiów tj. Werdęga,Wapniak itp.
No ale zawsze coś nowego to coś innego, miejmy taką nadzieje, ja Ci życzę oczywiście powodzenia Smile


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - wasia90 - 18-12-2013 21:52

Kolejny film, tym razem w "świątecznym klimacie". Czekam na opinie, żeby kolejne filmy były jeszcze lepsze Wink

[my-youtube width=640 height=360]http://www.youtube.com/watch?v=qtHI7CHTgys[/my-youtube]


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - nbdb95 - 23-12-2013 00:14

Uważaj, niektórzy instynktownie mogą Ciebie znokautować xD


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - Mystic44 - 23-12-2013 12:03

Całkiem niezłe jak na początek, ale pamiętajcie, że nie jesteście pierwsi w Polsce (wardęga)


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - Watoga - 30-01-2014 20:12

Lepsza jakość woła o pomoc !Smile

I na start pomysły od Remiego itd. fajnie ale bez oryginalnych pomysłów daleko nie pojedziesz Tongue
Co nie zmienia faktu, że życzę Ci powodzenia :]

Będę Cię śledził Rolleyes


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - Talimka - 31-01-2014 19:10

Hahahah to dziecko najlepsze Big Grin


RE: Mój kanał youtube - wkręcanie ludzi - wasia90 - 01-04-2014 09:34

Mistrz Yoda posiada wielką Moc! Potrafi przesuwać metalowe przedmioty. Wykorzysta tę siłę by poczekać na swojego padawana.