Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? (/Temat-Piotr-Kaszubski-Milioner-czy-Zlodziej-i-Oszust-80867)

Strony: 1 2 3 4 5


Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - adkam12 - 30-11-2013 12:11

Kłamstwo ma krótkie nogi i w ten oto sposób upada czar milionera, pora na zdemaskowanie milionera.


[Obrazek: zespol_3.jpg]

Piotr Kaszubski jest postacią wielu z Was już znaną, prowadził on serwis icharge który został okrzyknięty przez użytkowników (partnerów) mianem oszustwa, wciąż intryguje polską opinię społeczną, robiąc dobrą minę do złej gry.
Czy ta uśmiechnięta facjata faktycznie dorobiła się milionów?
Prywatnie w to wątpię, dla mnie jest to aktor, na dodatek bardzo kiepski, gdyż mnie nie przekonał. Uważam że to marionetką, którą ktoś umiejętnie steruje. Sam Kaszubski to zakłamany osobnik który w dalszym ciągu zalega z płatnościami dla wielu ludzi biorących udział w jego programie partnerskim.
Najprawdopodobniej zarobił dzięki Nam około kilkuset tysięcy wierząc temu co pisał współpracownik Łukasz Wawrzyniak, na Naszym forum.


Zaskakuje mnie jego współpraca ze znanymi osobami które NACIĄGAJĄ SWOICH FANÓW by osiągnąć korzyść materialną.

Mówię tu o Marceli Leszczak Official oraz Łukaszu Wawrzyniaku. Te młode osoby bezczelnie naciągają swoich młodych fanów, na subskrypcje smsowe z nieistniejącymi produktami, mowa tu między innymi o kuponie rabatowym McDonalds, który Kaszubski stworzył, działając na szkodę firmy McDonalds. Na reklamowanym produkcie znajdują się pełna szata graficzna kuponów McDonalds oraz logo firmy na jednym z produktów.


[Obrazek: mcdonald.jpg]



[Obrazek: marcel2.jpg]


[Obrazek: wawrzy.jpg]


Oto zdjęcia kliniki Estinity:

[Obrazek: 01b279af14c1.jpg]


Ponadto portal sadistic.pl dotarł do archiwalnej strony kliniki Estinity (z czerwca 2012 roku), na której Piotr Kaszubski widnieje nie jako właściciel czy założyciel, za jakiego się obecnie podaje, a specjalista do spraw marketingu.

http://web.archive.org/web/20120614192454/http://www.estinity.pl/zespol/

Sporo informacji można również znaleźć na wykopie.



Myślę że w niedalekiej przyszłości prokuratura zainteresuje się tematem z uwagi na stworzenie fikcyjnej promocji produktów firmy McDonalds, za której pośrednictwem generował on spore zyski, niczym pijawka na ramieniu giganta.

W przypadku lokalizatora czy innych tego typu usług, czepiać się nie będę, gdyż regulamin faktycznie regulował takowe usługi i otrzymywało się faktycznie to co się miało otrzymać. W przypadku kuponów McDonalds, doskonale wiecie że regulaminu nie było żadnego, przez co ludzie naiwnie zapisywali się na subskrypcje...

Jak wiadomo Kaszubski czy Wawrzyniak OTWARCIE twierdzili że to promocja produktów McDonalds i to kto promował te produkty nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż to Kaszubski je stworzył i on odpowiada za dostarczenie "usługi" końcowemu odbiorcy.
Dowódów na to że Kaszubski czy Wawrzyniak otwarcie twierdzili że to kupony na produkty do McDonalds jest bardzo wiele w internecie. Ktoś za to z pewnością beknie.


Artykuł oparty jest na faktach, które zaobserwowałem na Naszym forum, oraz pokrewnych serwisach internetowych. Jest to małe podsumowanie faktów ustalonych dawno temu, jak i tych z ostatnich dni. Nie jestem hejterem, dopóki Kaszubski nie pokazał swojego prawdziwego oblicza, był mi obojętny.

Resztę pozostawiam Waszej ocenie...


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - poczmail - 30-11-2013 12:16

Oszukiwać niewinnych ludzi i to jeszcze na tak elementarną potrzebę, jak żywność. facepalm
Tylko Kaszubski tak potrafi...


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - adkam12 - 30-11-2013 12:20

Nie wiem czy Wam się uda, ale to nie wszystkie niuanse, Kaszubski zarabiał również na BIEDNYCH DZIECIACH! Poprzez program partnerski, który prezentował biedne głodne dzieci, które czekają na wysłanie przez Nas smsa! To jest akurat news na którym TVN czy Plotek zrobiłby furorę.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - surfer0700 - 30-11-2013 12:25

Szkoda że tak mało faktów i informacji, ale i tak reput leci. Czekam na więcej!


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - BruteForce - 30-11-2013 12:29

reput się należy .
Mam nadzieje ,że ktoś sie w końcu zajmie tą sprawą.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - zaple - 30-11-2013 12:30

Cytat:Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust?

Może niech sie tym zajmie prokurator, a nie my.

Na chwile obecną ten pan może Cie podać do sądu z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego. I jeżeli by chciał to za taki temat możesz zapłacić grube tysiące.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - adkam12 - 30-11-2013 12:37

(30-11-2013 12:30)zaple napisał(a):  
Cytat:Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust?

Może niech sie tym zajmie prokurator, a nie my.

Na chwile obecną ten pan może Cie podać do sądu z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego. I jeżeli by chciał to za taki temat możesz zapłacić grube tysiące.

Jedyne co może to połechtać mnie w dzyndzelek, na wszystkie informacje opisane w powyższym temacie mam dowody i mogę je przedstawić, poza tym na większość z nich każdy z Was ma dowody... mowa tu o wszystkim dot. icharge.
W kwestii samej kliniki to suche fakty...
Czekam aż mnie pozwie, guzik mi zrobi, a z automatu sam będzie miał sprawy nie cywilne, a karne.

A żeby prokuratura się czymś takim zajęła to musi otrzymać stosowne zgłoszenie, bez nagłośnienia sprawy ZNÓW ujdzie mu płazem opowiadanie bajek.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - Szalony - 30-11-2013 12:40

Niech idzie na łaznie mydła podnosic!


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - zaple - 30-11-2013 13:06

(30-11-2013 12:37)adkam12 napisał(a):  
(30-11-2013 12:30)zaple napisał(a):  
Cytat:Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust?

Może niech sie tym zajmie prokurator, a nie my.

Na chwile obecną ten pan może Cie podać do sądu z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego. I jeżeli by chciał to za taki temat możesz zapłacić grube tysiące.

Jedyne co może to połechtać mnie w dzyndzelek, na wszystkie informacje opisane w powyższym temacie mam dowody i mogę je przedstawić, poza tym na większość z nich każdy z Was ma dowody... mowa tu o wszystkim dot. icharge.
W kwestii samej kliniki to suche fakty...
Czekam aż mnie pozwie, guzik mi zrobi, a z automatu sam będzie miał sprawy nie cywilne, a karne.

A żeby prokuratura się czymś takim zajęła to musi otrzymać stosowne zgłoszenie, bez nagłośnienia sprawy ZNÓW ujdzie mu płazem opowiadanie bajek.

Ale to nie zmienia faktu, że łamiesz prawo. Nie można takich danych bez pozwolenia zamieszczać w internecie. Czy jest oszustem i złodziejem, czy nie jest Ty nie masz prawa pisać na jego temat takich rzeczy, publikować wizerunek i inne dane. Za takie coś są dość surowe kary.

Żeby była jasność. Nie bronie go bo mam go gdzieś, nawet nie wiem kto to jest, ale ku przestrodze pisze, bo już byłem obserwatorem (pracowałem w sądzie) kilku takich spraw i wiem, że się nie ciekawie kończą.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - surfer0700 - 30-11-2013 13:09

(30-11-2013 13:06)zaple napisał(a):  Ale to nie zmienia faktu, że łamiesz prawo. Nie można takich danych bez pozwolenia zamieszczać w internecie. Czy jest oszustem i złodziejem, czy nie jest Ty nie masz prawa pisać na jego temat takich rzeczy, publikować wizerunek i inne dane. Za takie coś są dość surowe kary.

Żeby była jasność. Nie bronie go bo mam go gdzieś, nawet nie wiem kto to jest, ale ku przestrodze pisze, bo już byłem obserwatorem (pracowałem w sądzie) kilku takich spraw i wiem, że się nie ciekawie kończą.

Xpokerface
Jakich danych? Przecież to wszystko każdy w sieci może znaleźć.